Змагання міської Спартакіади з видів спорту серед студентської молоді міста 2019-2020 навчального року

У спортивному залі ДЮСШ «Металург», де проходили змагання, зібралися шість студентських команд юнаків та дівчат вищих навчальних закладів міста. За регламентом змагання проходили за круговою системою, з трьох партій, до двох перемог. І слід зразу відзначити про те , що гарна підготовка команд до змагань створила дійсно безкомпромісну, запеклу боротьбу на майданчику у кожній партії, тож для визначення переможця у більшості ігор турніру знадобилось проведення всіх трьох партій.

Чемпіонками серед дівчат стала команда Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової (в складі: Василевська Д. – гр..М-41, Петрієнко М. – гр..М-41, Малій К. – гр..М-22, Дзюба Р. – гр.Ф-21, Верхотурова Д. – М-21) Юнаки зайняли ІІІ місце (склад команди: Шакін О. –гр.М-41,  Калінін А. – гр.Ф-31, Дібровенко Є. – гр.М-22, Сорокін М. – гр..Ф-21, Андрущенко Д. – гр.М-22).

Кращими гравцями турніру від коледжу стали: Петрієнко Марина студентка групи М-41, Калінін Андрій студент групи Ф-31. Грамотами, медалями та кубками від відділу фізичної культури та спорту УКМС КМР були нагороджені гравці та команди-переможниці турніру.