Вітаю вас з початком 2018-2019 навчального року!


Вітаю вас з початком 2018-2019 навчального року! З посвяти першокурсників у студенти коледжу розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Тож бажаю викладачам та співробітникам коледжу міцного здоров’я, мудрості й оптимізму, творчої наснаги в роботі, щастя й оптимізму, а студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин. Хай вам щастить!

З повагою, директор коледжу, кандидат медичних наук О.М. Брянцев.

Урочиста посвята першокурсників у студенти коледжу

Яскравим сонечком, радісним настроєм та щирими привітаннями була сповнена атмосфера свята, що відбулося на подвір’ї коледжу біля пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер». Урочистість, присвячена початку нового навчального року та посвяти у студенти цьогорічних першокурсників, зібрала чималу кількість присутніх: студенти, викладачі та гості навчального закладу. Особливо щасливими почувалися винуватці урочистості – першокурсники, а також їх батьки.

Відкрив урочистості директор коледжу, кандидат медичних наук Олег Миколайович Брянцев, який привітав студентів та колектив коледжу з початком нового навчального року, побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення і високих здобутків.

На свято завітав депутат Харківської обласної ради V, VI, VII скликань, Голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО Харківської обласної ради, заслужений лікар України В. М. Святаш. У своєму виступі Володимир Миколайович зазначив, що професія медичного працівника є відповідальною, потрібною, благородною і вимагає повної самовідданості. Він побажав всім здоров’я, нових звершень в ім’я розвитку нашої держави.

Вірші, пісні, урочисті промови – все це створювало піднесений настрій свята. Дякуємо нашим ведучім-професіоналам Богдану Скибі та Ірині Назимко, також порадували присутніх виконанням пісень Олена Кам’янська та Анна Котова. З несподіваним музичним подарунком виступив студент першого курсу Дмитро Андрущенко, який виконав пісню «Мій рідний край».

Прийміть найтепліші вітання з початком нового навчального року. Студентська пора для більшості з Вас стане початком дорослого життя і прийняття перших самостійних рішень. Тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть добитися успіху та визнання в сучасному світі. Від усієї душі бажаємо всім здоров’я, щастя і добра. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, а також буде корисним та вдалим новий навчальний рік.

Заступник директора Л.Л. Поєдинцева