Тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін

        З 6 по 10 грудня 2021 року в КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової»  Харківської обласної ради було проведено тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін.

         Розпочато тиждень з презентації студентських стіннівок «Світ навколо нас».  В своїх роботах студенти відобразили проблеми та інтереси сучасності.

  

      7 грудня в рамках історико-патріотичного та екологічного виховання студентами групи А-27 (класний керівник Мякішева Г.В.) було відвідано краєзнавчий музей міста Куп’янська, де студенти мали змогу ознайомитись з історією та традиціями Слобожанщини.

         В рамках засідання циклової  комісії були заслухані доповіді гуртківців. Найбільш цікавою та змістовною була доповідь-презентація студентки групи Ф-31 Парасюк Анастасії на тему «Використання штамів мікроорганізмів у харчовій промисловості» (керівник гуртка «Світ під мікроскопом» Позігун С.М.).

         8 грудня на відкриту виховну годину «Ми обираємо здоров’я» було запрошено всіх бажаючих. Пітух Олена Олександрівна разом зі студентами групи  М-12  висвітлила найбільш актуальні питання здорового способу життя.

         Сучасні підлітки приділяють достатньо уваги своєму зовнішньому вигляду. Інформаційну хвилинку для першокурсників  провели студентки групи Ф-31 Коваленко Крістіна, Дарданова Дарина та Кіндзерська Дар’я на тему «Чи шкідливий гель-лак для нігтів: міф та реальність».

         Найочікуваніший,  найвідповідальніший день тижня –  9 грудня!

Викладачами, членами циклової комісії, організована та проведена пригодницько-пошукова гра КВЕСТ «У пошуках знань»!

         Емоції, азарт, хвилювання, нестандартний підхід до розв’язування задач – все це було продемонстровано студентами груп Ф-21 (команда “Антибіотики”) та Ф-22 (команда “Еверест”) під час виконання завдань на п’яти локаціях: фармакологія та медична рецептура, мікробіологія, анатомія людини, основи латинської мови з медичною термінологією, фізичне виховання.

Студенти групи Ф-21 (команда "Антибіотики"):

Студенти групи Ф-22 (команда "Еверест"):

         10 грудня  відбулася зустріч студентів коледжу з начальником управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Гарбузовою Олександрою Іванівною. Фахівець розповіла присутнім про екологічний стан території Куп’янська, водозабірні артезіанські свердловини, зсувні райони нашого міста, проблеми сортування твердих побутових відходів. За висновками фахівців,  територія Куп’янська  вважається недостатньо озелененою (особливо прибудинкові території).

         Наприкінці  тижня підведено підсумки проведених заходів.

         Висловлюємо слова вдячності всім учасникам та організаторам предметного тижня!

         Сподіваємось,  що яскраві моменти студентського життя запам’ятаються надовго!!!