Тиждень дисциплін терапевтичного циклу

12 травня в рамках тижня дисциплін терапевтичного циклу було проведено онлайн-привітання викладачів та студентів коледжу до Міжнародного дня медичної сестри.

Також, в лекційній аудиторії у гр. М-11 (кл. керівник Мельник Ю.В.) була проведена виховна година на тему: «Є така професія – дарувати любов людям». Студенти були ознайомлені з історією виникнення медсестринства, як окремого напряму в медичній науці. Особливу увагу приділено видатним медичним сестрам, як приклад високого професіоналізму та людяності. Гордістю коледжу стала медична сестра,  випускниця акушерської школи Шкарлетова Марія Савелівна, яка за видатні заслуги нагороджена зіркою Героя Радянського Союзу, медаллю Міжнародного Червоного Хреста «Флоренс Найтінгейл». Почесним гостем виховного заходу була головна медична сестра КНП «Куп’янське територіальне медичне об’єднання» Вікторія Борщ, яка привітала студентів зі святом та побажала, відповідати високому професійному рівню та з гордістю «носити» звання медичної сестри.

13 травня викладачі дисциплін: «Медсестринство у внутрішній медицині» (Старостенко В.В.) та «Медична реабілітація» (Семикіна Н.О.) разом зі студентами-гуртківцями підготували та провели відкриту виховну годину в групах М-31, М-32 на тему: «Артеріальна гіпертензія – виклик сучасній медицині». Студенти активно брали участь у обговоренні даної теми, демонстрували практичні навички засвоєні на дисципліні «Медсестринство у внутрішній медицині» та на курсах масажу. Найактивніші студенти були нагороджені солодощами.

14 травня відбулась виставка газет «Все про Covid-19.

17 травня до Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією студентами коледжу разом з волонтерами Червоного Хреста проведена санітарно-просвітницька робота, щодо профілактики артеріальної гіпертензії серед населення м. Куп’янська .