Тренінг з відпрацювання надання екстреної медичної допомоги при травмах та проведення на манекенах реанімаційних заходів

27 листопада 2019 року на базі нашого коледжу проходив  тренінг з відпрацювання надання екстреної медичної допомоги при травмах та проведення на манекенах реанімаційних заходів.

Прийняли участь у тренінгу працівники Шевченківського, Дворічанського, Куп’янського та Ківшарівського пунктів базування бригад ЕМД, а залік приймали заступник директора КЗОЗ «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Салдан Г. М. та  інструктори навчально-тренувального відділу.

Галина Миколаївна завітала до музеїв коледжу та кабінетів доклінічної практики, їй дуже сподобались матеріально-технічна база коледжу та умови у яких навчаються студенти.

В свою чергу студенти – майбутні фельдшера, мали змогу поспілкуватись з членами бригад ЕМД, дізнатися більше про особливості надання медичної допомоги  та безпосередньо прийняти участь у відпрацюванні окремих елементів з реанімації та транспортування постраждалих.