Студрада

СТУДЕНСЬКА РАДА

Що таке студентська рада?

Студентська рада – це об’єднання. 

Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

 

Студентська рада – це студенти.

Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть и вчаться організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, факультетів. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу коледжу.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

– Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це головне в команді.

29 вересня 2020 р. відбулося третє засідання студентської ради. На ньому обговорювалося святкування Дня Працівників освіти. Зі студентами вирішувалися питання, як під час карантину привітати викладачів.

 

13.10.20 р. Відбулося четверте засідання студентської ради, на якому вирішено створити Наглядову раду. Наглядова рада – це колегіальний орган, група осіб, які контролюють організацію роботи органу студентського самоврядування.

Обрали членів наглядової ради:

  1. Повх Михайло гр.М-41

  2. Зайцева Юлія гр. М-31

  3. Вишняк Карина гр. А-1727.10.20 р. відбулося онлайн засідання, у зв’язку с тим , що заклад освіти переведено на дистанційну форму навчання. Обговорено питання «Як захистити себе та рідних під час карантину?»

 

24.11.20 р. проведено онлайн засідання, в ході якого було обговорено електронну петицію «Увічнити пам’ять про Олега Брянцева».  Суть петиції полягає у перейменуванні вулиці 1-го Травн,я на якій розташований Куп’янський медичнийфаховий коледж імені Марії Шкарлетової на вулицю імені Олега Брянцева.

Студенті коледжу підтримали цю петицію та підписали її.

 

1 грудня 2020 р. відбулося засідання студентської ради. Було обговорено та прийнято рішенні взяти участь у челенжі «Фаховій передвищій освіті – майбутнє!»

03.09.20р. на подвір’ї коледжу відбулося організаційне засідання студентської ради, на якому обговорювались питання планування роботи, розподілу обов’язків, профілактики коронавірусної інфекції, дотримання правил протиемідемічного режиму.

15 вересня 2020 р. відбулося друге засідання студентської ради, яке проходило в форматі онлайн. У ході роботи було проведено онлайн голосування з питань розподілу обов’язків членів студентської ради за секторами. Кожен учасник зміг визначитись з вибором сектору та був ознайомлений зі своїми обов’язками.

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

2020 – 2021 навчальний рік

Голова студентської ради коледжу – Сизонова Аміна (М-32)

Заступник голови студентської ради коледжу – Сівтунова Вероніка (М-42)

Секретар – Дарданова Дарина (Ф-31)

№ з/п

Група

Прізвище

1.

М – 11

Цицюрська Єлизавета

Лихоман Карина

2.

М – 12

Скиба Олена

Мозговий Богдан

3.

М – 21

Дзямко Світлана

Киянова Валерія

4.

М – 31

Пшинична Єва

Павлюк Яна

5.

М – 32

Сизонова Аміна

6.

М – 41

Зайцева Юлія


7.

М – 42

Колій Юлія

Сівтунова Вероніка

8.

Ф – 11

Орешкіна Аліна

Гнатченко Олександра

9.

Ф – 12

Сорокіна Дар’я

Тіліченко Анастасія

10.

Ф – 21

Щур Юлія

Іншина Анастасія

11.

Ф – 22

Зайцева Владлена

12.

Ф – 31

Торубара Єлизавета

Дарданова Дарина

Коваленко Крістіна

13.

Ф – 32

Лебединська Олена

Мирошниченко Анастасія

14.

Ф – 41

Пурій Богдана

15.

М – 16

Біленька Уляна

Кузін Ярослав

Алфьорова Діана

15.

А – 27

Скочок Софія

Вішняк Карина