До Дня Збройних сил України!

          6 грудня відзначається національне військове професійне свято – День Збройних сил України. З цієї нагоди студенти групи М-32 на чолі з завідувачем бібліотеки Антоновою А.С. відвідали урочистий захід, що проводився у Куп’янському краєзнавчому музеї. Захід відкрила директор музею Осадча Ірина Анатоліївна, яка ознайомила присутніх з історією створення військ України від княжих і козацьких часів до сьогодення, коли солдати та офіцери ЗСУ виконують найважливішу місію – захищають суверенітет і незалежність нашої держави. Це дійство супроводжувалось яскравими вокальними номерами.

          Керівництво міста та району, військові, ветерани, учасники АТО, а також учні та студенти навчальних закладів м. Куп’янська хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих за свободу і незалежність України.

          Почесними грамотами були нагороджені військовослужбовці за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у підвищення обороноздатності держави, особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України.

          Урочистості завершилися покладанням квітів до пам’ятного знаку «Козацький хрест» та стенду «Воїни світла».