Бінарний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми ІПСШ»

28  листопада 2019 року в КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» було проведено бінарний науково-практичний семінар на тему «Актуальні проблеми інфекційних хвороб, що передаються статевим шляхом».

          На семінар були запрошені заступник директора Калініченко О.І., викладацький склад ЦМК терапевтичного циклу та ЦМК загальноосвітньої підготовки, студенти ІІІ-ІV курсів, представник благодійної організації ХБФ «Парус» Жиленко С.

          Метою семінару було поглиблення знань студентів із теми «ІПСШ». До уваги слухачів було запропоновано цікаві доповіді і презентації студентів гр. М-41, Ф-41 з актуальних питань.

          Модератор семінару, завідувач навчально-виробничої практики, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист Троц В.М.

          Доповідачами на семінарі були провідні викладачі Шаповал М.М. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач історії України, Печериця Н.О. – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Дерматологія та венерологія», «Медсестринство в дерматології та венерології».          Гаряча та невимушена наукова дискусія, яскраві відповіді доповідачів на питання зацікавленої аудиторії, безмежна вдячність студентів за можливість отримання нових знань – все це визначило безумовний успіх проведеного форуму.