Виставки

Чи буде квітень, як завжди,

дарунком весняної здоби,

чи власним іменем біди

ми назвемо його – “Чорнобиль”?

Чорнобиль… Сьогодні це слово відоме по всьому світі. Асоціюється воно з науково-фантастичною комп’ютерною грою «Chernobylite», з американським телевізійним міні-серіалом 2019 року «Chernobyl», а також це одна з візитівок України і чи не найпривабливіша туристична локація для іноземців. Проте вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля, який більш не асоціюється з цілющим полином українських земель. Це найбільша техногенна катастрофа, що відбулась на території України, Це трагедія, що торкнулась майже кожної української сім’ї та лишила слід не лише в життях, а й в серцях українців.

 

До 130-ї річниці від дня народження великого майстра сміху Остапа Вишні 13.11.19р. у бібліотеці коледжу презентовано книжкову виставку «З любов’ю до людей». Остап Вишня здобув визнання самобутнього майстра української сатири і гумору. Започаткував новий жанр — усмішка. Як цікаво читати його сатиричні оповідання, його іронічні усмішки, десь сміючись, а десь і впізнаючи себе, або своїх родичів чи знайомих. Великий сміхотворець Остап Вишня зробив неоціненний внесок у скарбницю національної літератури.

              1 Вересня – День знань, старт чергового етапу освітнього процесу, загальнодержавне свято. Понад 85 років наш коледж гостинно відкриває двері для першокурсників – майбутніх медичних працівників.Традиційно для ознайомлення студентів нового набору з історією, символікою коледжу, з  викладачами, відомими випускниками у читальній залі бібліотеки проводиться виставка «Наш рідний коледж».

          День фізичної культури та спорту України відзначається в другу суботу вересня підставі Указу Президента № 340/94 від 29 червня 1994 року. Його головна мета – залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також – пропаганда активного здорового способу життя. В українських навчальних закладах також в цей день, або напередодні, організовуються різноманітні конкурси та змагання з фізичної культури і спорту

         До Дня фізичної культури і спорту України у нашому коледжі 14 вересня 2018 року для груп нового набору було проведено День здоров’я, а в читальній залі підготовлена виставка «Спорт у вашому житті», де були представленні матеріли присвячені різним видам спорту.

            28 вересня 2018 в Україні та світі відзначають 100-річчя від дня народження людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.

           Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити. Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього. Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію та освітню виховну практику і була своєрідним революційним етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення.  Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. До цієї урочистої події в читальній залі коледжу була підготовлена виставка «Добро творити на Землі Людині лиш дано».