Інформація для читачів

Графік роботи бібліотеки та читального залу:
Пн. – Чт.: 8.00 – 17.00
Пт.: 8.00 – 15.45
Перерва 12.00-12-45
Сб., Нд.: вихідні
Правила користування бібліотекою:
1. Бібліотекою КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» мають право користуватися студенти, викладачі, лікарі-викладачі, медичні працівники лікувальних закладів Куп’янщини, обслуговуючий персонал.
2. Читачі мають право отримувати в тимчасове користування навчальну, художню, довідкову, методичну літературу на абонементі, в читальному залі; користуватись всіма видами довідково-бібліографічного обслуговування, іншими послугами, що надаються бібліотекою.
3. Перед записом у бібліотеку читач повинен ознайомитися з правилами користування бібліотекою і підтвердити свої зобов’язання щодо їх неодмінного виконання підписом на читацькому формулярі.
4. Навчальна література видається на абонементі на семестр або на навчальний рік в кількості, що відповідає навчальним планам і програмам.
5. Художня література видається у кількості не більше 3 примірників строком на 10 днів, періодичні видання видаються на 3 дні.
6. Бібліотекар має право продовжити термін користування літературою на прохання читача, якщо на неї нема попиту з боку інших читачів.
7. На час літніх канікул студенти повинні повернути до бібліотеки книжки та інші отримані матеріли.
8. Читачі, що закінчили навчальний заклад, повинні до отримання диплому повністю розрахуватись із бібліотекою і підписати обхідний лист на всіх пунктах видачі літератури.
9. Читачі, що втратили книжки з бібліотечного фонду або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж або рівноцінними, чи сплатити їх вартість у 10-кратному розмірі.
10. У випадках, коли читач відмовляється повернути книгу чи сплатити її вартість бібліотеці, коледж не буде проводити видачу документів.
Правила користування читальною залою:
1. Читальною залою КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» мають право користуватися всі медичні працівники, викладачі, студенти, обслуговуючий персонал.

2. Перед відвідуванням читальної зали читачі повинні ознайомитися з правилами користування читальною залою.

З. Читачі мають право користуватися навчальною, художньою, довідковою, методичною літературою в читальній залі або у встановлений термін (1-2 дня) вдома.

4. Бібліотекар має право продовжити термін користування літературою на прохання читача, якщо на неї немає попиту з боку інших читачів.

5. Читачі зобов’язані:

-користуватися цінною літературою та документами лише в читальній залі;

-не виносити з читальної зали книги, які не записані в журналі видачі літератури;

-бережно ставитися до літератури (не робити в книгах помітки, не підкреслювати, не виривати і не загинати сторінки).

6. Читачі, що втратили книжки з читальної зали або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж або рівноцінними.

7. У випадках, коли читач відмовляється повернути книгу чи замінити її, коледж не буде проводити видачу документів.