90-річний ювілей відзначили у Комунальному закладі охорони здоров’я «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради

90 років тому, у далекому 1931 році розпочав свою славну біографію Куп’янський медичний технікум, тим самим відкривши нову сторінку в історії міста і області. З того часу заклад освіти дав путівки в життя багатьом поколінням медиків.

        1 жовтня 2021 року у актовій залі медичного коледжу відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею коледжу. Це не лише історична віха, але і своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя та педагогічний талант рідному закладу освіти і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.

        На початку урочистостей з привітальним словом виступила директор коледжу, кандидат педагогічних наук Олена Коваленко, яка привітала колектив, гостей студентів та випускників зі святом.

        Привітати коледж із важливою датою прибули почесні гості: Депутати Харківської обласної ради, представник Харківської обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я, керівництво міста і району, керівники установ та організацій міста Куп’янська, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість, ветерани коледжу.

        У ході проведення урочистого заходу згадали і вшанували хвилиною мовчання колишнього директора коледжу Олега Миколайовича Брянцева та співробітників, які пішли у вічність…

        Для почесних гостей свята – ветеранів педагогічної ниви, цього дня лунали окремі слова подяки та відбулося їх нагородження. Прикрасою урочистостей стали яскраві номери художньої самодіяльності, вітальні слова сьогоднішніх студентів та викладачів. Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою. Тут було все: чудові співи, чуттєві та запальні танці. Концертні номери змінювали спогади про минуле коледжу.

        Слід зазначити, що свято пройшло надзвичайно урочисто, музично, радісно і в той же час зворушливо, адже в ньому переплелося минуле, сьогодення та гарні сподівання на майбутнє.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.