3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

«Завжди цінуємо життя»

Проведення 3 грудня Міжнародного дня людей з інвалідністю направлено на звернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. Суспільство повинно усвідомлювати переваги, які воно отримує від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

На сьогодні в Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватись, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному та культурному житті.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

Протягом року студенти гуртка «Милосердя» відвідують людей з інвалідністю та дітей з обмеженими можливостями, які потребують фізичної та матеріальної допомоги.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Хочеться подякувати всім, хто опікується людьми з інвалідністю. Адже надання їм щоденної підтримки і допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.