16 квітня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у спортивній залі КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» відбулися змагання серед першокурсників – Ігри Патріотів.

На урочистій церемонії відкриття змагань до присутніх звернулись: ветеран праці, перший майстер спорту зі спортивної гімнастики м. Куп’янська Лідія Максимівна Бєлікова та начальник відділу фізичної культури та спорту Куп’янської міської ради Чудопал Сергій Миколайович. В своєму виступі гості свята побажали студентам бути здоровими, красивими та завжди досягати своєї мети в житті і спорті.

Під час свята студенти змагались у силі та спритності, у дотепних конкурсах та розвагах. Незважаючи на те що у кожній з команді більшість були дівчата, всі вони показали вправність і майстерність у воєнізованій естафеті розбирання та збирання  автоматичної зброї. Після кожного етапу-конкурсу змагань на спортивному майданчику свою грацію та злагодженість демонстрували учасниці групи підтримки кожної команди – спортсменки-черлідерші. Приємною родзинкою цього спортивного свята стала також участь класних керівників груп у спортивних конкурсах та естафетах.

Програвших у цих змаганнях не було, та все ж кращою групою у спортивних змаганнях «Ігри Патріотів» стала група Ф-12 на чолі зі своїм керівником Мельник Юлією Валеріївною, ІІ місце зайняла група Ф-11 (кл. керівник Миронов Костянтин Володимирович), ІІІ місце розподілили група М-11 (кл. керівник Крутько Сергій Миколайович) та М-12 (кл. керівник Банзюк Тетяна Володимирівна).

Підготували свято викладачі коледжу Снитка Віктор Іванович, Козир Ганна Володимирівна, Шахова Яна Вікторівна, Лотник Микола Карпович.

Дякуємо всіх учасників змагань!