За підсумками попередніх видів програми Спартакіади (волейболу паркового, легкої атлетики, футболу) до даних змагань команди підійшли з наступними результатами:

лідируючі позиції утримували учні Куп’янського регіонального центру професійної освіти з 7-ма очками, на другому – студенти медичного коледжу (8 очок), на третьому – студенти автотранспортного коледжу (9 очок).

Перед початком змагань з вітальним словом  до спортсменів звернувся  головний суддя турніру Валерій Григорович Триполкін, який побажав учасникам  чесної і безкомпромісної боротьби та нагадав правила і нюанси ігор, познайомив спортсменів із системою їх проведення.

Першими до фінішу підійшли шашисти. За результатами проведених ігор бронзовими призерами стали спортсмени центру професійної освіти, на другу сходинку піднялася команда автотранспортного коледжу, чемпіонами стали студенти медичного коледжу. В особистому заліку серед дівчат перемогу отримала Ірина Єлага (2 очки, медколедж), серед юнаків переможцями стали: ІІ дошка – Михайло Марчук (2 очки, медколедж), І дошка – Денис Костенко (2 очки, регіональний центр професійної освіти).

У змаганнях з шахів команда автотранспортного коледжу посіла третю сходинку. Срібні нагороди в учнів центру професійної освіти, чемпіонами стали представники медичного коледжу. В особистому заліку переможцями стали: серед дівчат – Катерина Кислинська (2 очки, медколедж), серед юнаків по другій дошці – Данило Демченко (2 очки, автотранспортний коледж),  по першій дошці – Олександр Янголенко (2 очки, регіональний центр професійної освіти).

По закінченню змагань команди, які посіли перші місця, були нагороджені кубками, медалями і грамотами, переможці в особистому заліку також були нагороджені медалями та грамотами  управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської.

Організаторами змагань були підведені підсумки Спартакіади з урахуванням змагань з шахів та шашок (місця розподіляються за найменшою сумою зайнятих місць у видах змагань): на першому місці спортсмени Куп’янського медичного коледжу – 10 очок, учні Куп’янського регіонального центру професійної освіти на другому місці – 12 очок, студенти автотранспортного коледжу замикають трійку призерів – 14 очок.

Наступний вид змагань Спартакіади – змагання з баскетболу, які відбудуться у другій декаді грудня.