З Днем фізичної культури і спорту України!

До Дня фізичної культури і спорту України у нашому коледжі 14 вересня 2018 року для груп нового набору було проведено День здоров’я.

До Дня фізичної культури і спорту України у нашому коледжі 14 вересня 2018 року для груп нового набору було проведено День здоров’я. Студенти-першокурсники взяли активну участь у спортивних змаганнях, зварили кашу зі своїми групами на чолі з класними керівниками, презентували свої групи, співали українські пісні.


Зранку студенти разом з класними керівниками, представниками адміністрації коледжу, викладачами кафедри фізичного виховання, фельдшером коледжу дружньо вирушили до річки Оскіл. Погода видалася на славу. Групи розмістилися на зеленій галявині у затінку дерев. Після організаційної лінійки учасники спортивних змагань з пляжного волейболу пішли на центральний пляж, а кашовари залишилися розпалювати багаття, щоб пізніше частувати своїм кухарським шедевром зголоднілих одногрупників та членів журі.

Важко в декількох словах передати радість спілкування студентів один з одним, спортивний дух змагань, переживань, уболівань. Скільки емоцій було у переможців! Обличчя світилися посмішками, у повітрі лунали крики захоплення й молодого оптимізму.  

Під кінець заходу на заключній лінійці було оголошено переможців у різних спортивних змаганнях та конкурсах девізів, пісень і каш усіх груп. Першими в пляжному волейболі стали студенти гр. М-12, другими – студенти гр. Ф-11. У змаганнях зі згинання і розгинання рук в упорі лежачи кращі результати серед юнаків показали: Олександр Водолажський (Ф-12) – 50 разів, Артур Гуденко  (М-12) – 41 раз; Рустам Ісмаілов (М-12) – 40 разів. Серед дівчат переможцями стали:     І місце – Крістіна Котелко (А-17) – 32 рази, ІІ місце – Карина Лобанова (М-11) – 26 разів, ІІІ місце – Карина Малій (М-12) та Валерія Дєдусенко-Демененко (М-11) – по 22 рази. У підтягуванні на перекладині кращі      результати продемонстрували:      Олександр Водолажський (Ф-12) – 20 разів, Євгеній Дібровенко (Ф-12) – 17 разів, Слід зазначити, що серед дівчат осмілилася підтягнутися на перекладині тільки одна студентка –     Крістіна Котелко, група А-17. У перетягуванні канату (дівчата) 1 місце посіли студенти групи М-11, 2 місце виборола група Ф-12.

У змаганнях девізів та представлення команди кращими стала група Ф-12. А у конкурсі кашоварів перемогли студенти групи А-17.

Вітаємо переможців спортивних змагань та конкурсів під час проведення Дня здоров’я! А також хочеться подякувати всім групам та їх класним керівникам за участь у цьому заході.

Будьте здорові!

Викладачі фізичного виховання    В.І. Снитка, Я.В. Шахова, Г.В. Козир