Урочистості до Дня працівника освіти.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

4 жовтня у коледжі  відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а студенти підготували чудові концертні номери й привітання.

З вітальними словами до освітян звернулась заступник директора з навчальної роботи Калініченко Ольга Іванівна. Почесними грамотами  були відзначені співробітники коледжу: Яксманецька Р.В., Мороз В.В., Жарова С.С., Коваленко О.О., Шахова Я.В., Мельник Ю.В., Лотник М.К., Антонова А.С..

 У якості привітання були представлені танцюальні номери у виконанні груп  М-21,  М-31, Ф-22. Гучними оплесками зустріли пісні у виконанні студентів груп М-11 (Павлюк Яна, Пивоварова Валерія, Руденко Ліза), М-41 (Шакін Олександр), Ф-11 (Коваленко Крістіна та Клименкова Аліна), Ф-12 (Лебединська Олена), Ф-31 (Хорошевська Софія, Мішиньов Влад), Ф-41 (Єлага Ірина, Канашнікова Марія), Ф-42 (Редька Аліна).

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від святкових привітань, сяючих очей студентів та від їхніх посмішок.

Зі святом, шановні викладачі!