КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

Склад комісії :

 

Старостенко Валентина Василівна - Спеціаліст І категорії, викладач медсестринства у внутрішній медицині

Білик Наталя Генадіївна - Спеціаліст І категорії,викладач медсестринства у педіатрії

Брянцев Олег Миколайович - кандидат медичних наук, викладач методист, методичний контроль практики

Веретенченко Лариса Петрівна - викладач інфектології, медсестринсво у інфектології

Гуня Ольга Миколаївна - викладач медсестринства в психіатрії та наркології

Єфременко Людмила Михайлівна - Спеціаліст І категорії, викладач педії, невідкладні сьани в педіатрії

Зеленська Лідія Володимирівна - Спеціаліст І категорії, викладач догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка

Крутько Сергій Миколайович - Спеціаліст ІІ категорії, викладач основи медсестринства,внутрішня медицина, медсестринство у внутрішній медицині

Малишева Лідія Іванівна - Спеціаліст І категорії, викладач педіатрії, медсестринства у педіатрії

Марченко Андрій Олександрович - внутрішня медицина, сімейна медицина, невідкладні стани у внутрішній медицині

Мельник Юлія Валеріївна - Спеціаліст І категорії, викладач догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка, основи медсестринства, історія медицини та медсестринства

Микитенко Наталія Іванівна - Спеціаліст ІІ категорії, викладач інфектології

Ніколенко Ірина Вікторівна - Спеціаліст ІІ категорії, викладач догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка,основи медсестринства, педіатрія

Печериця Наталя Олександрівна - Спеціаліст ІІ категорії, викладач дерматологія та венерологія, медсестринство в дерматології та венерології

Поляк Марина Григорівна - Спеціаліст ІІ категорії, викладач основи охорони праці та охорона праці в галузі

Семикіна Наталія Олександрівна - Спеціаліст вищої категорії, викладач медична та соціальна реабілітація, основи охорони праці та охорона праці в галузі

Сінько Євген Олександрович - Спеціаліст І категорії, викладач внуепідеміологіятрішня медицина, медсестринство в сімейній медицині, епідеміологія

Сінько Катерина Вікторівна - Спеціаліст І категорії, викладач догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка, основи медсестринсва

Сінько Клара Володимирівна - Спеціаліст вищої категорії, викладач інфектології

Троц Віта Миколаївна - Спеціаліст вищої категорії, викладач методист, викладач догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка, внутрішня медицина

Турчак Валерій Леонідович - Спеціаліст І категорії, викладач неврології, неврологія та психіатрія з наркологією, психіатрія та наркологія, медсетринство в неврології

Хомутова Наталія Анатоліївна -Спеціаліст І категорії, викладач епідеміології, геронтології, геріатрія та паліативна медицина,  медсестринство в геронтології, громадське здоров'я і громадське медсетринство, медсестринська етика та деонтологія

 

 

Старостенко Валентина Василівна

 

 

Голова циклової комісії терапевтичного циклу.

 

Спеціаліст І категорії.

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"