Тиждень природничо-наукової підготовки.

З 25 січня по 1 лютого 2019 року у нашому коледжі проходив тиждень природничо-наукової підготовки. У заходах були задіяні студенти І-ІІІ курсів,усі викладачі циклової методичної комісії та учні ЗОШ№1.

На другому поверсі центрального корпусу закликали до здорового образу життя та боротьби зі шкідливими звичками стінні газети та плакати на латинській мові, виставку яких організували Поляк М.Г., Мякішева Г.В, Міхнова А.П.  Викликали інтерес і кросворди з фармакології, які підготували студенти другого курсу під керівництвом Пітух О.О.

29 січня для студентів першого курсу викладач екології Банзюк Т.В. разом зі студентами третьокурсниками організувала виховний захід, мета якого – боротьба зі шкідливими звичками та пропаганда вивчення природничих дисциплін.

В рамках тижня викладачами біофізики Ратушною С.В.  та Яксманецькою Р.В. був проведений фізичний колейдоскоп. Брали участь команди груп Ф-11 і Ф-12. Рахунок гри 19-19.

31 січня для студентів ІІ – ІІІ курсів найдосвідченіші викладачі циклу: Луценко Н.М., Коваленко О.О., Горовенко О.Л., Мороз В.В., Позігун С.М., Мозгова М.М. підготували та провели конференцію на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на здоров’я людини».

Тісно співпрацювали  викладачі коледжу і з сусідами. Викладач біофізики Бріткін В.М. організував виступ учнів ЗОШ№1 з презентаціями наукових робіт (природничого напрямку) перед студентами груп Ф-12 і М-21.

Викладач мікробіології  Позігун С.М. провела для учнів 5-Г класу бесіду, щодо профілактики інфекційних захворювань, що викликаються патогенними мікроорганізмами.