КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

Директор

Олег Миколайович

Брянцев

Річний звіт директора

1 вересня – перший найвідповідальніший день. Для мене – особливо: на святі знань і посвяти у першокурсники мене обрали для прочитання Клятви першокурсника. Сюди були запрошені депутат Харківської обласної ради V, VI і VII скликань, Голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО Харківської обласної ради, заслужений лікар України  Володимир Миколайович Святаш; головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Юрій Олександрович Фефілов. Директор коледжу О.М. Брянцев вручив В. М. Святашу орден «За розбудову України» і «Посвідчення почесного працівника медичної освіти». Ю. О. Фефілов відзначив кращих спортсменів коледжу – як викладачів (В.І. Снитка, Я.В. Шахова, А.С. Бондар), так і студентів (Б. Скиба, Ю. Михайлик). Кращі групи за результатами  навчання у ІІ семестрі 2016 – 2017 навч. року, групи М-41 і М-42, отримали перехідні вимпели імені випускниці нашого навчального закладу, воїна-інтернаціоналіста, учасниці бойових дій в республіці Афганістан Вікторії Вікторівни Нечвоглод. Цей приклад послужить для нас неабияким стимулом для подальшого навчання у коледжі.

 

Взагалі, всім присутнім на святі Дня знань було дуже цікаво. Кожен дізнався про щось нове. Першокурсники отримали вперше символічний Студентський квиток, Ключ знань і Білий халат, після чого всі студенти груп нового набору урочисто наділи білі халати – символ чистоти помислів і справ медиків.

 

Ми, першокурсники, дуже дякуємо тим, хто взяв участь у організації та проведенні цього свята.

Промчалося літо, залишивши яскраві спогади для нас, першокурсників… Подання документів до Куп’янського медичного коледжу, екзамени, довгоочікувані результати – тепер усе це позаду. Ми – студенти медичного коледжу.

Олександра Дробот (Ф-11)

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"