Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 жовтня 2018 року в Україні стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На базі коледжу відбувся І-й етап конкурсу. У конкурсі взяли участь 90 студентів. Також студенти із задоволенням стали учасниками квесту «Мовно-літературна мозаїка».

25-26 жовтня 2018 року відбулась IX науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи».

У роботі конференції взяли участь майже 300 осіб, представників МОЗ України, Національного агенства з якості освіти, органів місцевої влади, Громадської організації «Асоціація медичних сестер України»…

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Офіційно цей день є державним вихідним.

11 жовтня – продовження педагогічного форуму “Мотивація до гурткової і науково-дослідницької роботи студентів”

На другому пленарному засіданню розгляннуті питання щодо мотивації студентів для проведення самостійної роботи та організації роботи предметного гуртка у медичному коледжі.

10 жовтня відбулося перше пленарне засідання в режимі online

В роботі педагогічного форуму взяли участь Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової, Харківський обласний медичний коледж, Красноградський медичний коледж, Ізюмський медичний коледж, Вовчанський медичний коледж.

Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші привітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

10-11 жовтня 2018 року відбудеться педагогічний форум «Мотивація абітурієнта. Мотивація студента. Мотивація викладача.»

10 жовтня
9.30 – 10.00 Реєстрація учасників форуму (лекційна аудиторія)
10.00 – 11.00 Перше пленарне засідання
в режимі online
(лекційна аудиторія)
11.00 – 11.20 Обговорення в режимі online