Акція контролю артеріального тиску

До відзначення Дня контролю артеріального тиску (15 – 16.09.14) і Всесвітнього дня серця (28.09.14) на базі КЗОЗ «Куп’янська центральна міська лікарня» сумісно із КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» з 15 по 30 вересня цього року проводяться акції «Контроль артеріального тиску мешканців Куп’янська і району». Так, 16 вересня проведено таку акцію. Всім бажаючим було виміряно артеріальний тиск та надано консультації, розповсюджено матеріали з рекомендаціями щодо лікування і профілактики артеріальної гіпертензії.

Організаторами цієї акції стали заст. директора з виховної роботи коледжу Л.Л. Поєдинцева та інструктор з сан. освіти лікарні В.Ф. Дугінова. У холі лікарні тиск вимірювали сімейна медична сестра В.М. Локтіонова і студентки коледжу гр. Ф-42 Олександра Солоніченко та Ганна Ахтирська.

Ця робота сприяє реалізації програми МОЗ України «Вчасна допомога» щодо виявлення хворих з підвищеним АТ і створення у них мотивації до систематичного самоконтролю АТ та своєчасної кваліфікованої лікарської допомоги.

З планом проведення Всеукраїнського тижня контролю артеріального тиску ви маєте змогу ознайомитися тут

О.Тищенко