КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

Директор

Олег Миколайович

Брянцев

Річний звіт директора

Не за один рік сформувався наш коледж таким, яким його бачимо зараз. Звичайно, всі студенти повинні знати його історію. 21 вересня 2017 року біля пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер» для груп нового набору пройшла урочиста лінійка, присвячена саме  історії Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової.

Студенти активно підготувалися до цього дня. Ведучі О. Шакін та В. Полоусова (гр. М-21) ознайомили студентів нового набору із процесом формування і розвитку коледжу упродовж не одного десятиліття. Розповіли про видатних випускників нашого навчального закладу. Як усім відомо, однією з таких випускниць була Марія Савеліївна Шкарлетова – справжня героїня, яка мужньо допомагала пораненим під час війни на полі бою. Студенти дізналися, як у роки війни студенти нашого навчального закладу – юнаки та дівчата – проходили прискорений курс навчання біля ліжка поранених у госпіталі та йшли на фронт.

 Студенти, які виступали з віршами та окремими повідомленнями, здається, самі переживали ті моменти, про які згадували. Більш того, вони постаралися донести до інших  відчуття горя і болю воєнних лихоліть так, що у багатьох виступали сльози на очах. Це свідчить про високий рівень розуміння того, чого ні в якому разі не можна викреслити з історії. Студенти під час заходу поклали квіти до пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер» і вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих медиків.

Цікаву розповідь про розбудову теперішнього головного 4-поверхового корпусу навчання студенти почули від викладача іноземних мов Михайла Івановича Носика – очевидця тих подій. Лаборант коледжу Валентина Миколаївна Бондаренко розповіла про ікони, які є в каплиці Пантелеймона-цілителя, що на території коледжу. Віра в добро, милосердя і в Бога завжди доповнюють один одного. А пісня «Білі халати» у виконанні О. Сидоренко (М-22) і С. Хорошевської (Ф-11) ще раз нагадала про чистоту помислів носіїв милосердя – медиків.

Такі заходи необхідні для того, щоб глибше переосмислити значення і важливість роботи медиків. І студенти вчаться цьому на прикладах медичних працівників, життя яких пов’язане не тільки з країною в цілому, а й з нашим навчальним закладом.

 

 

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"