19.06.2020 відбувся “День відкритих дверей Online”

У програмі онлайн-зустрічі були: відеоекскурсія по коледжу брифінг з представниками адміністрації та приймальної комісії коледжу брифінг з представниками студентського самоврядування стосовно переваг навчання в коледжі та студентського життя відповіді на запитання

8 травня – День пам’яті та примирення

Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, для увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.

Організація надання медичної допомоги на короновірусну інфекцію (COVID-19)

Державною установою «Центр розвитку медссетринства Міністерства охорони здоров’я України» разом з VoxCheck. на основі рекомендацій ВООЗ, CDC. нормативних актів Міністерства охорони здоров’я Украіни (наказ МОЗ України від 28.03.2020 №722 «Організація падання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), підготовлено навчальне відео з використання засобів індивідуального захисту.

Варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Вебінар для студентської молоді

22 квітня 2020 р. за підтримки ГО «Компас» та фахівців Харківського
Обласного Центру Молоді відбувся онлайн-вебінар на тему «Профілактика ризикованої поведінки. Сучасні платформи та додатки для розвитку та збереження здоров’я»

Відбірковий тур «Відкритого регіонального Чемпіонату Слобожанщини 2020» серед співробітників екстреної медичної допомоги

5 березня 2020 року вперше на базі КЗОЗ “Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової” було проведено відбірковий етап змагань серед бригад ЕМД Куп’янського, Балаклійського, Ізюмського, Чугуївського, Печенізьського, Шевченківського, Великобурлуцького, Барвінківського, Борівського та Двурічанського районів Харківської області. Свою майстерність з надання невідкладної медичної допомоги в критичних та надзвичайних ситуаціях демонстрували 18 команд – учасників змагань. Їх професіоналізм та правильність дій оцінювали досвідчені судді – інструктори. Студенти нашого коледжу вдячні співробітникам КНП…

Профілактика коронавірусної інфекції та ГРВІ

02.03.2020 р. в лекційній залі коледжу Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Куп’янського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Ботенко Л. М. провела лекцію зі студентами на тему: «Профілактика коронавірусної інфекції та ГРВІ».