Дистанційна виховна година «Україна – соборна держава»

22 січня 2021р. у коледжі до Дня Соборності України в групі М-32 було проведено дистанційну виховну годину «Україна – соборна держава». Метою даного заходу було поглибити знання студентів про історичне минуле нашої держави. Відеохроніка історичних подій, патріотична поезія, українські пісні це все створило урочисту атмосферу національної єдності. Присутні гості : заступник директора з виховної роботи Поєдинцева Л.Л., методист коледжу Шахова Я.В. привітали студентів зі святом. Захід пройшов змістовно , цікаво…

21 січня 2021 року проведено відкрите теоретичне заняття з навчальної дисципліни: «Неврологія» на тему: «Порушення мозкового кровообігу»

Заняття провів викладач, спеціаліст першої категорії Турчак Валерій Леонідович у групі Ф-31 (Спеціальність: 223 Медсестринство, ОПП: Фельдшер). Теоретичне заняття проведено на високому методичному рівні у відповідності до робочої навчальної програми у дистанційному режимі із застосуванням  таких спеціальних цифрових інструментів, як додатки Google (Мeet, Classroom, онлайн-тестування в Google-формах). Під час заняття звернена увага студентів на актуальність теми, мотивацію, міждисциплінарну інтеграцію. Детально розглянуті причини, види, міжнародна класифікація порушень мозкового кровообігу, клініка і…

З Днем Соборності України!

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Об’єднане засідання циклових комісій: дисциплін загальноосвітньої підготовки та дисциплін гуманітарної і соціально-економічної та природничо – наукової підготовки.

5 січня 2021 року відбулося об’єднане засідання циклових комісій: дисциплін загальноосвітньої підготовки , дисциплін гуманітарної і соціально-економічної та природничо – наукової підготовки, у якому взяли участь заступник директора з навчальної роботи Калініченко О.І., заступник директора з виховної роботи Поєдинцева Л.Л., методист коледжу Шахова Я.В..  Учасники спільного засідання мали змогу поділитися напрацюваннями з організації дистанційної освіти. Калініченко Ольга Іванівна ознайомила присутніх з нормативними документами щодо  організації дистанційного навчання.

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов’ю, надією і вірою! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, благополуччя. Нехай рік Бика буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючий успіхами і везінням! Щастя Вам, подальших професійних досягнень, тепла і злагоди в сім’ї!

З Днем Святого Миколая!

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая є чарівною порою здійснення мрій, очікувань подарунків та веселощів.

Відкрите заняття з дисципліни “Іноземна мова (за професійним спрямуванням)”

14 грудня 2020 року відбулося відкрите заняття на тему: “Історія медицини. М.І. Пирогов. Модальні дієслова” з дисципліни “Іноземна мова (за професійним спрямуванням)”, яке провела спеціаліст І категорії Мякішева Ганна Володимирівна. На заняття були запрошені адміністрація коледжу, голова ЦМК дисциплін гуманітарної і соціально-економічної та природничо-наукової підготовки, викладачі англійської мови та запрошені гості: Ківшар Олена Володимірівна , директор Куп’янського НВК №2 Куп’янської міської ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист та Штефан…

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

«Завжди цінуємо життя» Проведення 3 грудня Міжнародного дня людей з інвалідністю направлено на звернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. Суспільство повинно усвідомлювати переваги, які воно отримує від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. На сьогодні в Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно…

АТЕСТАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ЦМК ДИСЦИПЛІН ГУМАНІТАРНОЇ І СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ.

13 жовтня 2020 року на стадіоні «Спартак» викладачем Козир Г.В. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Фізичне виховання» на тему «Легка атлетика».
24 листопада 2020 року викладачем Мироновим К.В. було проведено відкрите лекційне заняття в режимі онлайн з дисципліни «Патоморфологія та патофізіологія» на тему «Пухлинний ріст, ознаки, види росту пухлин».