Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

З 4 по 15 березня цікаво та насичено пройшла у нашому коледжі декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Організовуючи різноманітні форми навчально-пізнавальної діяльності та виховної роботи, викладачі циклової комісії ставили перед собою мету зацікавити студентів, активізувати їх здібності, розвивати нестандартне мислення, виявити творчу та обдаровану молодь.          4.03.2019 для студентів першого курсу відбулося засідання «Творчої лабораторії з хімії та біології», даний захід підготували Мозгова М.М., Горовенко О.Л., Позігун С.М.


5 березня, в рамках декади, Бріткін В.М. провів цікаві досліди з фізики для студентів I-II курсів.


6.03.2019 Юр’єва О.С. організувала зустріч студентів коледжу з учасницею всеукраїнської філософської конференції «Сковородинівські читання» ученицею Подолянської ЗОШ з Сургай Дариною. Дарина зі студентами груп Ф-12 та М-22 дискутували на тему: «Сенс життя в поглядах сучасної молоді».


З 7.03. 2019р.  на третьому поверсі центрального корпусу був оформлений куточок пам’яті Т.Г. Шевченка


11 березня викладач Жирова С.С. провела цікаву та змістовну вікторину із зарубіжної літератури для студентів групи М-11.


12.03.2019р. до вшанування 205-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка викладачі циклової комісії Ситник К. Г., Міхнова А. П.,         Руденко І. В. провели бінарний захід (англійська мова та українська література). Метою якого було ознайомити студентів I-II курсів з окремими фактами біографії Т.Шевченка та його творами, що звучали англійською та українською мовами.


13 березня викладачі Ратушна С.В. та Яксманецька Р.В. провели брейн-ринг з фізики та математики. Змагалися команди медсестринського відділення «Юні науковці» та команда фельдшерсько-акушерського відділення «Шалені похідні». Із рахунком 62-49 перемогли «Юні науковці».


Також  були проведені «Малі олімпійські ігри» для студентів перших курсів. Викладачі Снитка В.І. та Лотник М.К. підібрали рухливі вправи, естафети та розбирання, збирання автомату. Дані заходи сприяли залученню студентів до здорового способу життя, згуртування груп та патріотичного виховання молоді.