Знаймо свою історію

 

    17 вересня поточного року біля пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер» і каплиці Святого Пантелеймона, що знаходяться на території коледжу, відбулася відкрита виховна година «Знаймо свою історію» для студентів груп нового набору. Захід присвячений історії нашого навчального закладу. У його проведенні безпосередньо взяли участь студенти груп Ф-11 (Владислава Дегтярьова, Євгенія Сулейманова, Богдан Скиба, Юрій Бурлуцький),  М-11 (Катерина Стеба, Марія Абу-Аль Джадаієл) і другого курсу: Ганна Юр’єва (М-21), Олена Громозда і Аліна Кузьменко (А-27). Виступила із вступним словом заступник директора з виховної роботи Л.Л. Поєдинцева, пізніше – лаборант 1 поверху гуртожитку, випускниця Куп’янського медичного училища 1978 р. Валентина Миколаївна Бондаренко.

    Студенти нового набору вперше почули таку змістовну розповідь про розвиток медицини в Куп’янську і районі з 20-30-х років минулого століття по сьогодення та про історію нашого навчального закладу.  Протягом 84 років декілька разів мінялася його назва: медичний технікум, фельдшерсько-акушерська школа, медичне училище, медичний коледж. Студенти почули історію про спорудження пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер» і каплиці Святого Пантелеймона. Дізналися про наявність ікон у каплиці та їхнє  призначення.

    У першокурсників після проведення заходу посилилась гордість за наш навчальний заклад, за правильність вибору медичного фаху, а  також –  повага до викладачів, які дають нам свої знання і досвід,  вказують нам шлях у майбутнє. Наші випускники відомі не тільки в місті Куп’янську і в усій Харківській області, а й далеко за межами всієї країни. Гадаємо, що й студентами-першокурсниками, наш коледж пишатиметься в майбутньому.