Змагання «Я обираю здоровий спосіб життя»

З 14 по 28 березня 2017 року відбулися змагання з баскетболу між збірними командами дівчат та юнаків в залік Спартакіади Куп’янська серед вищих навчальних закладів І – ІІ  рівнів акредитації. У запеклій боротьбі серед юнаків збірна Куп’янського медколеджу посіла почесне 3 місце, серед дівчат – 2 місце.

За  підсумками всіх змагань Спартакіади 2016 – 2017 навч. р., Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової посів 1 місце. На 2 – КТК, на 3 – ВПУ-27.

Вітаємо всіх студентів-спортсменів збірних команд нашого коледжу з перемогою у Спартакіаді м. Куп’янська. бажаємо здоров’я, нових спортивних досягнень, успіхів у навчанні.

До Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) у коледжі були проведені змагання з настільного тенісу і конкурс плакатів на тему: «Я обираю здоровий спосіб життя».

З настільного тенісу серед дівчат 1 місце виборола студентка гр. А-27 Юлія Михайлик, 2 – Анастасія Захар’їна (М-32), 3 – Діана Какуля (М-12). Юнаки показали такі результати: 1 місце – Роман Лічман (Ф-41), 2 – Іван Єрмоленко (М-41), 3 – Едуард Якунін (А-27). У конкурсі плакатів перемога дісталася гр. Ф-22.

Керівник фізичного виховання В. І. Снитка

7 квітня 2017 року на волейбольних майданчиках Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту відбулися змагання з волейболу за програмою обласної Спартакіади з видів спору серед районів та міст обласного значення серед жіночих команд І групи.

За головні трофеї змагалися 14 волейбольних дружин, які були розбиті на 4 підгрупи, в яких команди грали за коловою системою. Переможці виходили до фінальної стадії змагань, а інші команди змагалися за 5 – 14 місця. Тож перед нашою волейбольною дружиною стояло завдання вийти переможцем у групі, з чим куп’янчанки успішно впоралися.

До четвертої групи, де виступали наші землячки, потрапили команди міст Ізюма, Чугуєва та Красноградського району. У першій грі дівчата нашої команди здолали суперниць з Красноградського району з рахунком 2:1 (11:15, 15:9, 15:4). Впевнено здолали і волейболісток з Чугуєва – 2:1 (15: 7, 15:6). Не було проблем і в останньому груповому поєдинку з командою м. Ізюма. Перемога з рахунком 2:0 (15:5, 15:10) вивела команду до фінальних поєдинків.

Як і у минулому році, наші волейболістки посіли 4-у сходинку, зупинившись всього за крок від бронзових медалей. Але це теж неабиякий успіх для куп’янського волейболу; за 4 останні роки жіноча збірна команда не опускалася нижче 4-го місця, а у 2015 р. була бронзовим призером обласних змагань. У фінальній грі за чемпіонство волейболістки Дергачівського району з рахунком 2:0 (15:9, 15:7) взяли верх над командою Первомайського району, повторивши минулорічний успіх, і знову стали чемпіонами.

За збірну команду Куп’янська виступали Наталія Корнілова, вчитель НВК №2, Валерія Сівні, вихованка Н.М. Корнілової (нині студентка ВНЗ Харкова), Яна Шахова та Ганна Бондар (викладачі медичного коледжу), Юлія Демченко та Кристина Павленко (студентки цього ж закладу), Любов Маринич, працівниця приватного підприємства. Відділ фізичної культури та спорту висловлює велику подяку директору Куп’янського медичного коледжу  ім. Марії Шкарлетової Олегу Миколайовичу Брянцеву, начальнику відділу освіти Куп’янської міської ради Світлані Михайлівні Пасічник, керівнику приватного підприємства Наталії Іванівні Тур за допомогу та порозуміння у формуванні збірної команди міста.

Начальник відділу фізичної культури і спорту УКМС Куп’янської міської ради                                                     С.М. Чудопал