ЗБЕРЕЖЕМО ДОВКІЛЛЯ РАЗОМ

З б е р е ж е м о   д о в к і л л я   р а з о м !

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

Поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль у глобальному екологічному русі.

Український день довкілля організовується спеціальним комітетом, який займається підготовкою тематичних заходів, пов'язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ у громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля.

 

Студенти нашого коледжу вирішили зробити свій внесок у відзначення цього дня.

Так, ще за два тижні наперед ми, студенти групи Ф-31 на чолі з класним керівником Ганною Володимирівною Мякішевою,

  вирішили посадити саджанці берізок і лип на території, що прилягає до навчального закладу, тим самим залишити про себе добру згадку не тільки майбутнім студентам і викладачам, а й усьому місту Куп’янську. 30 березня 2017 р. на виховній годині ми дружно  вийшли на подвір’я, взявши лопати, відра і підручний матеріал для висадки молодих дерев. Цього дня ми висаджували берізки навпроти корпусу гуртожитку коледжу, залишаючи пам’ятні таблички біля кожного саджанця. Наступного дня, 31 березня, ми продовжили роботу навпроти головного навчального корпусу, що по вулиці 1 Травня, висаджуючи липи. Щоб деревця добре прийнялися, нам довелося поливати їх спочатку майже не щодня. Будь-яка робота, до якої докладають руки і душу, приносить гарні результати. І ми на цьому переконалися: саджанці прийнялися. Приємно буде згадати через багато років після закінчення коледжу, коли побачимо вже великі дерева в усій своїй красі, як ми їх садили у свої 18 – 19 років.

Ми дорослішатимемо, а дерева радуватимуть куп’янчан і гостей міста зеленим буянням. Не можна не погодитися з такими поетичними рядками:

Все на Землі, все треба берегти:

І птаха, й звіра, і оту рослинку,

Не треба думати, що цар природи ти,

Бо врешті, ти лише її частинка!

06 квітня студенти груп Ф11, Ф-12, Ф-21 наводили порядок у міському парку відпочинку, працюючи під гаслом: «Збережемо довкілля разом!». Вони гребли листя, підмітали, прибирали сміття.

Валентин Злодєєв (гр. Ф-31) і Ольга Тищенко