Волонтерська допомога

Волонтерська допомога

Студенти та весь колектив коледжу неодноразово надавали і будуть надавати гуманітарну допомогу українським військовим, які захищають територіальну цілісність України.

У засобах масової інформації ми дізналися про скрутне становище наших захисників у так званому «Мурашнику», що недалеко від Донецького аеропорту. Весь колектив коледжу вирішив допомогти бійцям. Було зібрано найнеобхідніші речі, продути харчування та засоби гігієни.

11 лютого з цього приводу у коледжі в актовій залі пройшов захід, на який були запрошені учасники бойових дій в АТО та волонтери:

 

Микола Миколайович Маслій – голова громадської організації Куп’янської спілки захисників України, учасник бойових дій в АТО, волонтер;

Ігор Миколайович Червоний – учасник бойових дій в АТО, волонтер;

Андрій Андрійович Масликов –  учасник бойових дій в АТО, волонтер;

Андрій Володимирович Масликов – волонтер;

Тетяна Мамедівна Загребельна – волонтер, мати загиблого учасника бойових дій в АТО.

Зустріч розпочалася піснею «Повертай додому…» у виконанні студентки гр. А-17 Анастасії Шарандо. Ця пісня завдала характерного настрою всім присутнім.  Глядачам було запропоновано проглянути відеофільми про захисників Донецького аеропорту, так званих КІБОРГІВ, та про «Мурашник». Слово було надано директору коледжу, члену Куп’янської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олегу Миколайовичу Брянцеву та голові Куп’янської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайлу Володимировичу Папуціну, потім –  гостям заходу.  Після слів Тетяни Мамедівни, син якої Юрій Олександрович Загребельний загинув в АТО, виступили студенти гр. Ф-11  Олександра Дереповська і Богдан Скиба. Їх слова були адресовані цій мужній жінці, яка сама вирішила стати волонтером і допомагати військовим, як рідна мати. На зустрічі згадали імена куп’янчан, які загинули в АТО, а потім вшанували пам’ять всіх загиблих воїнів хвилиною мовчання.

До запрошених звернулася голова студентської Ради коледжу Єлизавета Мудра, висловивши їм подяку і побажавши успіху та Перемоги.

О.М. Брянцев і М. В. Папуцін вручили всім гостям пам’ятні медалі «За безкорисне служіння Батьківщині», а потім урочисто було передано військовим зібрану допомогу, листи від студентів і прапор України з надписами-побажаннями та підписами студентів коледжу.

Державний гімн завершив захід, який підготувала і провела заступник директора з виховної роботи Л.Л. Поєдинцева.