Урочиста зустріч із земляками-патріотами міста Куп`янська - волонтерами та учасниками АТО

       Міністерство освіти і науки рекомендує різні форми проведення уроків мужності, на вибір навчального закладу. Зокрема пропонується організувати зустріч з учасниками бойових дій, волонтерами, відвідати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань та проходять реабілітацію, чи написати листи солдатам у рамках Всеукраїнської акції «Лист пораненому».

       16 жовтня в актовому залі Медичного коледжу ім . Маріі Шкарлетової була влаштована  зустріч студентів групи М - 32, класний керівник  Козир Ганна Володимирівна , з військовим, який перебував у зоні проведення АТО,а також членами патріотичної організації "Громадська варта" м. Куп`янська : Масліков Андрій Володимирович , Дмитриєнко Ірина Вікторівна , Посохов Андрій Анатолійович та Івлева Ольга Леонідівна (редактор газети"Наш город").  На зустріч була запрошена група М - 26 , та класний керівник Печериця Н.О.

      Тема цього уроку -  мужність українських військових та добровольців, їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів АТО допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, незважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян.

      Від патріотів м. Куп`янська слово взяла Івлева Ольга Леонідівна та висловила глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість, пообіцяла і надалі підтримувати всіма можливими способами самих бійців та їхні родини, подякувала жителям міста, волонтерам громадської організації "Громадська варта" м. Куп`янська , колективам міських установ, організацій за активну участь у зборі грошової та гуманітарної допомоги бійцям.

      Волонтерами були продемонстровані фотографії та слайди роботи Громадської організації, воїн розповів про мужність та героїзм Українських солдатів. Окремо було згадано про наших співвітчизників -  Куп'янчан

      Всіх тих,  хто загинув під час антитерористичної операції, було вшановано хвилиною мовчання.

          Від щирого серця студенти передали воїнам АТО через командира листи з подякою та підтримкою і подарунки солдатам.