Тиждень природничо- наукових дисциплін

Тиждень природничо - наукових дисциплін

         З 7 по 15 грудня 2015 року у коледжі, згідно з планом, був проведений тиждень природничо-наукових дисциплін.

         У вестибюлі привернули увагу яскраві стінгазети та санбюлетені, присвячені пропаганді здорового способу життя та використанню досягнень хімії у медицині.

 

 

        

 

 

 

 

 

    У холі  на ІV поверсі викладачі циклової комісії представили на виставку посібники  та ілюстративні матеріали з анатомії, фізіології, патоморфології та патофізіології; творчі роботи студентів з української мови за професійним спрямуванням та з медичної інформатики на тему: «Використання комп’ютерних технологій в сучасній медицині».

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 грудня 2015 року під керівництвом викладача медичної хімії М.М.  Мозгової був проведений хімічний турнір – змагання серед знавців медичної  хімії. У турнірі брали  участь команда групи Ф-21 «Онуки Менделєєва» та команда групи Ф-22  «Алхіміки». Завдяки конкурсам «Бліцтурнір», «Хто швидше?», «Що у скриньці?», «Підказка», «Розірвана шпаргалка», «Реклама», студенти другого курсу довідалися багато нового й цікавого, розширили  свій кругозір і задовольнили  свою допитливість у питаннях, що стосуються хімії та медицини. Перемогу з різницею в один бал святкували студенти групи Ф-21.

     9 грудня 2015 року під керівництвом викладача мікробіології С.М.  Позігун була проведена вікторина з мікробіології «Світ під мікроскопом». За допомогою мультимедійного комплексу, студенти не лише заглибилися в таємничий  невидимий світ мікробів, але й у вигляді цікавих конкурсів змагалися за знання з дисципліни та перемогу у змаганні.  І місце посіла команда «Убойная сила», яка  виступала під девізом:  «Мы командою идём, микроскоп с собой несём, всяк кого поймаем, тут же сразу созерцаем!»  Друге місце у команди «Микробы», девіз якої: «Микробов много! Микробы – сила! Нет такой силы, чтоб нас скосила!»

    10 грудня для студентів ІІ курсу викладач екології І. В. Прус разом зі студентами групи Ф-22 організувала екологічний лекторій «Здоровий спосіб життя – це модно!».

         

     

 

 

   Найбільш цікавими визнані доповіді-презентації «Профілактика алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління», «Нераціональне харчування», «Загартовування», «Особиста гігієна (догляд за шкірою, нігтями, волоссям, ротовою порожниною)» та «Гігієнічні вимоги до взуття».

        

    А для студентів І курсу був проведений виховний захід «Дорога в залежність».

    Його підготували і провели члени гуртка «Фармаколог» (керівник О.О.Пітух). До уваги присутніх була представлена міні-лекція з переглядом фільму «Десять причин, чому не треба вживати наркотики».