Шевченківські дні у коледжі

У рамках проведення декади ЦМК загальноосвітньої і гуманітарної підготовки у коледжі було проведено цілий ряд заходів, присвячених вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка з нагоди його дня народження. Так, 06.03.17 у читальній залі була підготовлена виставка літератури, присвячена Великому Кобзарю (завідувач читальної зали – О.А. Єрмоленко). На другому поверсі навчального корпусу представлені газети і плакати, зроблені руками студентів (відповідальна – викладач К.Г. Ситник).

Силами гуртківців з української мови за професійним спрямуванням «Діловод»(керівник – С.С. Жирова) знято відео-флешмоб на вірш Т. Шевченка «Розрита могила», який було продемонстровано 09.03.17 в актовій залі під час проведення вечору пам’яті поета «Ми тебе не забули, Тарасе!».

 Цей захід підготували викладач української мови та літератури З.І. Лукавенко та студенти гр. Ф-11. Тут прозвучали вірші і уривки з поем Кобзаря, українські народні пісні та пісні на слова Т. Шевченка, було переглянуто декілька відеосюжетів на цю тему. А студенти груп Ф-12 і Ф-21 (2-а бригада) взяли участь у загальноміському заході біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.