Новий рік у коледжі!

На Україні цикл Новорічних свят триває місяць (від Дня Святого Миколая до  Водохреща). А от ніч з 31 грудня на 1 січня прийнято скрізь вважати Новим роком. Не  помилюся, якщо скажу, що це улюблене свято для дітей і дорослих. Його очікують як  щось незвичне, казкове, готуються заздалегідь, щоб було всім весело і цікаво. Не буду  вдаватися у подробиці, як святкують його в інших країнах (це окрема тема для розмов).  Розкажу, як зустріли Новий рік ми, студенти Куп’янського медичного коледжу.

 Цього року студентське Новорічне свято підготували групи М-22 і М-41з класними  керівниками Світланою В’ячеславівною Ратушною та Оленою Олександрівною Пітух.  Так склалося, що концертні номери, спільні для студентів з викладачами, які  планувалися до Дня студента, довелося перенести на грудень, ближче до Нового року.

 І от 22 грудня 2016 р. в актовій залі коледжу свято відбулося…

Директор коледжу Олег Миколайович Брянцев зігрів усіх теплими словами привітання з Новим роком.

 Під час заходу всі глядачі, затамувавши подих, дивилися, як виступали так звані  «дебютанти»: співаки Андрій Олександрович Марченко і Сергій Миколайович Крутько,  танцюристка Світлана В’ячеславівна Ратушна. Цього дня вже не перший раз на сцені  співали Лариса Леонідівна Поєдинцева, Ірина Вікторівна Ярошенко, Алла Петрівна  Міхнова, Ярослав Федорович Баско… Їм вже можна давати титул «Заслужений артист  (артистка) коледжу». А Яна Вікторівна Шахова у свій день народження по-справжньому  зробила і собі, і всім присутнім подвійне свято: танець із студентським колективом (у тому числі – і з рідним сином!) – це просто пісня для душі і спортивні вправи для тіла.

Звичайно, студенти різних груп, які підготували і провели свято, старалися від душі, щоб усім присутнім було комфортно, цікаво і весело. Студенти гр. М-41 Яна Клименко і Таїсія  Знова були ведучими, Іван Єрмоленко виступив у ролі Святого Миколая. Іллюша Забара (син І.В. Забари) чудово справився з роллю Янголятка. Саме їх наші юні артисти тішили піснями, танцями та розважальними іграми.

У кінці заходу заступник директора з виховної роботи Лариса Леонідівна Поєдинцева і класний керівник гр. М-22 Світлана В’ячеславівна Ратушна нагородили солодкими призами від студентської профспілки найактивніших студентів коледжу, а саме: голову студентської ради коледжу Світлану Панкратову, голову волонтерського руху в навчальному закладі Яну Клименко та активних волонтерів Таїсію Знову, Юлію Деревянко, Вікторію Дрозд, Марію та Івана Єрмоленко.

Потім була новорічна дискотека. Всі отримали заряд бадьорості і позитивних емоцій.

 Яна Клименко (М-41), О. Тищенко