Найсвятіше слово в світі - МАМА

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним,

і це не дивно, оскільки мама споконвіку була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. Щороку це свято в Україні святкують у другу неділю травня, з цієї причини, дата святкування Дня матері в 2016 році припадає на 8 травня.

З цієї нагоди 28 квітня у нашому коледжі відбулася відкрита виховна година «Найсвятіше слово в світі – МАМА», яку організувала і провела Світлана Миколаївна Позігун зі своєю групою Ф-11. Також взяли участь у цьому заході студенти Олена Кам’янська (Ф-12), Дар’я Ломакіна (М-41), Роман Заіка (М-12) та електрик коледжу Михайло Іванович Казьмін.

Кожна людина у світі по-своєму промовляє це тепле слово «МАМА», вкладає свій зміст у нього, і для кожного воно – найрідніше. Добре, коли мама поруч. Це надійний  захисник, мудрий порадник, близький і вірний друг. Перше слово, яке промовляє дитина, – «МАМА», слово-порятунок і слово-надія у подальшому житті – також «МАМА». Воно зігріває, пестить і голубить серце дитини і дорослої людини. Але не у кожного є така можливість бачити, чути, обіймати найріднішу у світі людину – маму. За даними Мінсоцполітики, в Україні нараховується 73 тис.182 дитини-сироти. Про таких дітей-сиріт і співала пісню Поліна Антошик «Снится сон».

Під час проведення виховної години звучали вірші про матір (Владислава Дегтярьова, Анна Люба, Руслан Сіверчук, Анастасія Мартинюк), пісні (Олена Кам’янська, Ірина Назимко, Поліна Антошик), представлені лірична музично-хореографічна (Ірина Назимко, Ольга Верченко, Роман Заіка) та жартівлива «Папа может быть кем угодно» (за участю М.І. Казьміна, С.М. Позігун і студенток групи Ф-11) композиції. Ведучі заходу Євгенія Сулейманова та Богдан Скиба пропонували присутнім у залі продовжити приказки і прислів’я про маму. На сцені виступила із власним віршем про маму бабуся Руслана Сіверчука Ольга Олексіївна Коломійцева.

У залі весь час царювала атмосфера порозуміння і теплоти, адже до цієї теми заходу ніхто не був байдужим.

Влада Дегтярьова (Ф-11)