Куп'янський загін швидкого реагування "Товариство Червоного Хреста України"

 

 

10 вересня  2016 р. Загін швидкого реагування

м. Куп’янськ чергували на першому 

марафоні, який влаштовувала компанія «UFC».

 


 

16 вересня 2016 р. нашими волонтерами був проведений майстер-клас для вимушено-переселених людей, які проживають у нас в місті, а провели його Пономарьов Володимир, Баглай Ігор та Петренко Денис.

 

 

 


 

 

 

23 вересня 2016 р. провели майстер-клас для Піско-Радьківської ЗОШ I-III ст. Під час проведення майстер-класу для учнів та педагогів гімназії було продемонстровано надання 

першої медичної допомоги постраждалим під час травм, кровотеч, дії при виникненні 

надзвичайних ситуацій, ми 

залишили їм сувеніри «Фірмові наліпки ТЧХУ».
 

 

 

 

 

 

 


11 жовтня 2016 р. членами студентського загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста проведено майстер-клас в Гімназії № 3, яка знаходиться в м. Куп’янськ-Вузловий. Під час проведення майстер-класу для учнів та педагогів гімназії було продемонстровано надання першої медичної допомоги постраждалим під час травм, кровотеч, дії при виникненні надзвичайних ситуацій.  

 

 

 


27 жовтня 2016 р. на базі Куп’янського медичного коледжу за згодою директора  було організоване навчання, у якому взяли участь члени студентського загону швидкого реагування ТЧХ. Навчання було організовано Папуціним В. М., який відповідає за охорону праці. Було імітовано троє постраждалих,  яким відразу було надано першу допомогу та відправлено до швидкої допомоги. Згодом в актовій залі мед. коледжу було проведено лекцію заступником начальника по зв’язку з громадськістю МЧС Осматеско С. М., де він пояснив, як правильно реагувати на такі випадки. 

 

 


28 жовтня 2016 р. на території районної лікарні було проведено видачу гуманітарної допомоги, а саме медикаментів та предметів особистої гігієни вимушено-переселених людей та людям слабо захищених верств населення. Співробітники Куп’янського Червоного Хреста та загін швидкого реагування а також волонтерська група «Слов’яни» і БФ «Каритас», які саме і організували цю видачу. Було надано допомогу 242 особам. Подяку координатору проекту Даріушу Андрусенко висловила кожна людина, яка була там присутня.

 

 


23 листопада 2016 р. загін швидкого реагування м. Куп’янськ продемонстрував майстер-клас в Куп’янському Автотранспортному коледжі (КАТК). Під час проведення було продемонстровано надання першої до медичної допомоги.

                                                                 


19 грудня 2016 р. членами загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста було проведено майстер-клас по першій до медичній допомозі для учнів 8 класу гімназії №1, де показали дітям, як підходити до постраждалого та зупинку кровотечі.