ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ

                                                   ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ                                                          

15 листопада 2016 в сесійній залі Куп’янської міської ради відбувся Форум волонтерів Центра cоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Куп’янської міської ради.

На форумі були присутні керівник Відділу молодіжної політики  Управління культури,  молоді та спорту Куп’янської міської ради - Григорова Вероніка Валеріївна, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Лашкул Валентина Миколаївна, студенти та соціальні педагоги навчальних закладів міста: Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової, Куп’янського автотранспортного коледжу та вищого професійного училища №27.

Було підведено підсумки роботи волонтерів за 2016 рік, ознайомлено присутніх із планом роботи волонтерського руху на 2017 рік, а також було проведено урочисте нагородження волонтерів у різних номінаціях Кращим волонтером 2016 року серед студентської молоді було обрано Клименко Яну (гр. М-41), також нагороджено подяками за проведену волонтерську роботу – Знову Таісію, Дерев’янко Юлію, Дрозд Вікторію.

 В конкурсі «Молода сім’я 2016 р.» третє місце посіла Ніколаєва Ірина (гр. М-41) зі своїм чоловіком, їх було нагороджено грамотою та пам’ятним подарунком.

У конкурсі плакатів «Я – студент» друге місце посіли студенти групи М-41 з плакатом: «Від сесії до сесії живуть студенти весело»,  були нагороджені цінним подарунком.

Ми, активісти волонтерського руху, сповнені сил та бажання надалі дарувати тепло та радість людям! Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до нашого волонтерського руху!