Дзвони Чорнобиля

26 квітня 2017 р. виповнився 31 рік з дня аварії на 4 енергоблоці ЧАЕС.

Страхітлива весняна ніч 26 квітня 1986 року ввійшла в історію назавжди. Цієї ночі людство зробило крок з епохи доатомної в епоху незвідану. Україна вперше відчула на собі могутню силу, що колись мала назву “мирний атом ”.

Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка, але все дається в порівнянні. Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, а ті, що могли ніколи не народитися після 1986 року, народились, живуть і вчаться творити прекрасне.

26 квітня 2017 р. студенти груп М-31, Ф-31 і Ф-32 Куп’янського медичного коледжу були на міському мітингу, присвяченому Чорнобильській трагедії 1986 р., вшановуючи всіх ліквідаторів наслідків аварії, у тому числі й тих, хто пішов з життя, рятуючи світ від радіації. У читальній залі коледжу виставлено літературу під загальною назвою «26 квітня – День Скорботи, день пам’яті Чорнобильської трагедії». У холі навчального закладу було створено куточок пам’яті Чорнобиля.

Після занять в актовій залі коледжу для студентів 1 – 3-х курсів було проведено виховний захід, присвячений трагічним подіям у Чорнобилі. Під час заходу звучали вірші, пісні, показано документальний фільм, вшановано хвилиною мовчання тих ліквідаторів аварії, хто пішов з життя; згадано імена наших випускників, причетних до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Культорганізатор коледжу Ольга Іванівна Тищенко зі сцени прочитала статтю студента гр. Ф-21 Руслана Сіверчука, що надрукована у травневому номері інформаційного вісника коледжу «Пульс», про його дідуся-ліквідатора Валерія Георгійовича Коломійцева…

Всього у цьому виховному заході взяли участь 14 студентів різних груп: Поліна Антошик, Ольга Верченко (гр. Ф-21), Олександр Шакін (гр. М-11), Андрій Новіков (гр. А-27), Владислава Атязова, Вікторія Дідик, Діана Какуля, Анастасія Коваленко, Наталія Ляшова, Олександра Сидоренко (гр. М-12), Анастасія Бурей, Аліна Редька (гр. Ф-12), Юлія Волкова, Олена Кам’янська (гр. Ф-22).

31 рік вже пройшов після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорбот­ним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам'яті.