День здоров’я у коледжі

16 вересня до Дня фізичної культури і спорту України, для груп нового набору в нашому коледжі проходив День здоров’я. Вже увійшло в традицію щорічно відзначати цей день на березі Оскола, влаштовуючи для студентів-новачків змагання з пляжного волейболу, перетягування канату, підтягування на перекладині та згинання і розгинання рук в упорі лежачи. У програмі спортивного свята були й конкурси на кращий девіз, комплекс ранкової зарядки, на кращу туристичну пісню й польову кашу (кульмінація всіх змагань!).

 

 

 

 

     День видався погожий, сонячний. Ранкову прохолоду поступово змінив теплий день. Всі студенти «загорілися вогником» дружньої підтримки своїх одногрупників. Важко сказати, кому було веселіше: самим першокурсникам чи класним керівникам…

      У змаганнях з волейболу І місце посіла гр. М-12, ІІ – гр М-11., ІІІ – гр. Ф-11. У перетягуванні канату перші три місця розподілилися таким чином: І – гр. М-12, ІІ – гр. Ф-12, ІІІ – гр. М-11. У підтягуванні на перекладині кращими стали Шакін Олександр та Тарасов Генадій – по 15 підтягувань, Каліновський Влад – 14, Іванов Віталій – 11. У згинанні і розгинанні рук в упорі лежачи серед юнаків перемогли Шакін Олександр з гр. М-11 (48 р.) і Ангелов Олександр, гр. А-17 (41 р), Степанов Ярослав гр. Ф-12 та Явтушенко Євген гр. А-17 по 40 разів, а серед дівчат – Сидоренко Олександра гр. М-12 (40 р.), Костромидіна Діана гр. М-11 (36 р.), Базаєва Дар’я гр. А-17 (33 р.) . Найсмачнішу кашу приготувала група А-17.

Кафедра фізичного виховання вдячна всім студентам і класним керівникам груп нового набору за участь у проведенні Дня здоров’я.

                                                                                                                                                                 Керівник фізичного виховання В.І.Снитка

 

Пляжний волейбол

        20 вересня на центральному пляжі Куп’янська біля річки Оскіл відбулися змагання з пляжного волейболу серед студентів навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації.

         Команду дівчат нашого коледжу представляли Юлія Демченко і Крістіна Павленко (гр. Ф-41), Василевська Дар’я (М-11). Команду юнаків – Валентин Злодєєв і Сергій Обухов (гр. Ф-31), Олександр Василець (Ф-41).

Спортсмени-медики продемонстрували високу майстерність у грі з пляжного волейболу і посіли І місце у змаганнях як між командами юнаків, так і між командами дівчат.

Щиро вітаємо з перемогою наших волейбол істів! Так тримати!

                                                                                                                                                                 Г.В. Козир