Брейн-ринг з математики

  У нашому коледжі під час декади загальноосвітньої та гуманітарної підготовки відбувся брейн-ринг з математики для студентів перших курсів між командами фельдшерів та медсестер. Цей захід для нас організувала викладач математики Світлана В’ячеславівна Ратушна.

   Ми знали заздалегідь, що будемо брати в ньому участь. По-перше, треба було вигадати емблему та назву. Так сталося, що вони стали майже однакові (сова – символ мудрості), бо обидві команди вважали, що сова є найбільш актуальною емблемою. У команду фельдшерів «Совенята» увійшли представники груп Ф-11 та Ф-12. У команду «Мед-сови» – представники груп М-11 та М-12.

Оцінювали брейн-ринг члени журі:

  • голова ЦМК загальноосвітньої та гуманітарної підготовки – Зінаїда Іванівна Лукавенко;
  • викладач фізики та інформатики – Рита Валентинівна Яксманецька;
  • заступник директора з виховної роботи – Лариса Леонідівна Поєдинцева.

І ось початок гри. Обидві команди хвилювалися. Нам здавалося, що ми, медсестри, хвилювалися більше, бо в команді фельдшерів – гідні суперники.

Першим етапом конкурсної програми була «Розминка». Спочатку розгублені учасники вигукували відповіді навмання. Потім всі зібралися думками – і почалася «справжня» гра.

Другий етап «Вгадай вченого» був дуже пізнавальний. На 5-е запитання цього конкурсу не знали відповіді ні ми, ні суперники. Це було дуже прикро.

А вже на третьому етапі гра пішла для нас у задоволення. Під час «Мозкового штурму» ми отримали задачі, які з легкістю вирішили, і одержали максимальну кількість балів.

Кульмінацією став «Конкурс капітанів». Команди дуже хвилювалися і вболівали за своїх лідерів.

Конкурс математичних головоломок занурив нас у дитячі спогади. Бо хто ж не розгадував веселі зображення і карикатури? Ця захоплююча гра була повністю виконана обома командами.

П’ятий етап був дуже «запальний», бо ми вирішували головоломки з сірниками. Фельдшерам це завдання далося дуже швидко, а ми довго не могли знайти правильне рішення. І в момент, коли ми думали, що гра закінчена, до однієї з учасниць зовсім несподівано прийшла правильна відповідь. Все! Гра закінчилася. Залишилося очікувати підведення підсумків.

Фельдшера набрали 37 балів. А ми – 42! Нашому щастю не було меж! Ми отримали перемогу! Це було так несподівано…

Катерина Біловодська і

Тетяна Бондаренко (М-11)