Бінарне теоретичне заняття з хімії та біології

 

 

Бінарне теоретичне заняття з хімії та біології

25 лютого в групі Ф-11 було проведено бінарне теоретичне заняття з хімії та біології на тему:«Хімія та їжа. Оцінка продуктів харчування за їх хімічним складом. Харчові добавки», яке підготували викладачі М.М.Мозгова та О.Л.Горовенко.

 Бінарне заняття – нестандартна форма навчання з реалізації міждисциплінарних зв’язків. На занятті ми побачили творчість двох педагогів, яка переросла у творчий процес студентів.  

З перших хвилин заняття викладачі поставили запитання мотиваційного характеру, на які студенти шукали відповідь протягом 4 годин. Всі присутні побачили величезну підготовку до заняття як викладачів, так і студентів. Готуючись до заняття, студенти утворили пошукові групи та підготували презентаційні матеріали-доповіді, які допомогли згадати будову, структуру, властивості, біологічні функції білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та їх  роль в організмі як компонентів їжі. Матеріали з хімії та біології перепліталися. Вони були цікаві студентам та гостям. Присутні рахували свою ідеальну вагу, брали участь в аукціоні, ознайомилися із законами та нормативними документами, які забезпечують право на споживання безпечних продуктів харчування. Отримані знання студенти будуть використовувати при вивченні предметів професійного спрямування та у власному житті для збереження і зміцнення свого здоров’я.

Хочеться подякувати викладачам за таке цікаве і змістовне  заняття, яке було проведено на високому методичному рівні.

С.В.Ратушна, викладач дисципліни математика