Бібліотека – храм науки і добра

      6 жовтня у лекційній аудиторії коледжу відбувся виховний захід «Бібліотека – храм науки і добра», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, в якому взяли участь студенти груп нового набору.

    Ведучими заходу були працівники бібліотеки Єрмоленко О.А. та Холод І.В., які ознайомили студентів з процесом створення книги, підготували цікаву конкурсну програму, вікторину та тематичні презентації: «Історія книги та бібліотеки. Винахід книгодрукування», «Пам’ятники книгам».

 

         Студенти активно прийняли участь у конкурсі на знання історії створення книг та бібліотек. Особливо сподобався студентам конкурс «Ромашка професій». Завершили захід цікавою вікториною «Склади прислів’я правильно».

У чесній боротьбі першість завоювали студенти гр. Ф-11. Вони були нагороджені почесною грамотою за І місце. Студенти гр. М-12 отримали грамоту за ІІ місце.

Висловлюємо щиру подяку студенткам: Панкратовій Світлані, Жуковій Дар’ї (гр. М-31), Єрмоленко Марії (гр. М-41) за допомогу в організації та проведенні заходу, а також - всім учасникам зустрічі.

Бажаємо подальших звершень та перемог!

 Працівники бібліотеки Єрмоленко О.А.,Холод І.В