КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

 31 серпня 2017 року у Куп’янському медичному коледжі імені Марії Шкарлетової відбулося І засідання циклової методичної комісії класних керівників, присвячене плануванню роботи на новий 2017-2018 навчальний рік та проведенню  відкритих виховних заходів. Вирішувалися питання щодо організації та координації  освітньо-виховного процесу у коледжі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Засідання циклової методичної комісії класних керівників відкрила голова даної комісії Позігун С.М., яка розпочала свій виступ зі слів глибокої подяки всім класним керівникам за їх  невичерпну енергію, ентузіазм, взаємодопомогу та високий професіоналізм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Заступник директора з навчальної роботи Калініченко Ольга Іванівна звернулась до класних керівників з пропозиціями щодо поліпшення умов навчання студентів, залучення до міжнародного співробітництва, активізації профорієнтаційної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователь гуртожитку Лотник М.К. звернув увагу класних керівників на проблемні питання стосовно організації побуту та навчання студентів  в умовах проживання у гуртожитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Перед присутніми виступила завідувач медсестринського відділення Горовенко О.Л., яка підняла питання активної співпраці класних керівників з адміністрацією коледжу, дотримання студентами навчальної дисципліни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Завідувач читальної зали коледжу Єрмоленко О.А. ознайомила всіх присутніх з наявною допоміжною літературою, яка буде  корисною для класних керівників під час підготовки до проведення відкритих виховних заходів, тематичних класних часів, виступів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Класні керівники під час проведення засідання циклової  комісії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Практичний психолог коледжу Бичкова Ю.В. розповіла про основні напрямки роботи психолого-соціальної  служби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Заступник директора з виховної роботи Поєдинцева Л.Л. підвела підсумки проведеного засідання та ознайомила присутніх з виховною стратегією коледжу, довела до відома класних керівників перелік основних запланованих виховних заходів.

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"