КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

25 січня 2018 року у нашому коледжі відбулося особливе свято - випускний вечір

у студентів групи А-37 фельдшерсько-акушерського відділення

 

Медичний працівник – це дивовижна і абсолютно особлива професія. Вона потребує спеціальних знань, умінь. За роки навчання студенти групи А-37 зарекомендували себе організованими, відповідальними, мудрими, доброзичливими, надійними і життєрадісними.

А тепер студенти групи А-37 стали дипломованими спеціалістами!

Тепер вони дали клятву на вірність своїй професії!

Випускники приймали вітання від директору коледжу Олега Миколайовича Брянцева, заступника директора з навчальної роботи Ольги Іванівни Калініченко, заступника директора з виховної роботи Лариси Леонідівни Поєдинцевої, завідувача фельдшерсько-акушерського відділення Олени Олегівни Коваленко і завідувача навчально-виробничої практики Віти Миколаївни Троц.

За доброю традицією коледжу, своїх дітей привітали батьки. Зі сцени виступили Алла Василівна Михайлик і Костянтин Олексійович Новіков.

Зі святом випусків привітала студрада нашого коледжу! Своє музичне привітання подарували студенти групи А-27, Ф-32, М-11. А який вальс пролунав на нашому святі!

Разом з класним керівником Наталією Миколаївною Луценко випускники пригадали всі цікаві моменти свого студентського життя за останні 2,5 роки!!!

Нікого в залі не залишили байдужими виступи випускників і для батьків, і для викладачів, і для класного керівника!!! А скільки позитивних емоцій викликали відео від випускників та викладачів коледжу!!!

Урочистий вечір пройшов на славу!

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"