23 січня 2019 року відбувся ІІ етап конкурсу професійної майстерності «Кращий за фахом» серед студентів медсестринського відділення.

Студенти 3 та 4 курсу, що були кращими на теоретичному етапі (написання тестів), це: Алдокімова А. та Полоусова В. (група М-31), Клубенко О., Донцова А., Власова А., Бондаренко Т. (група М-41), Мутовіна А. (група М-42), були допущені до демонстрації практичних навичок з трьох дисциплін: «Медсестринство у внутрішній медицині», «Медсестринство в хірургії» та «Медсестринство в педіатрії».

Студентки демонстрували по одній навичці з кожної дисципліни у відповідних кабінетах доклінічної практики. Завдання практичного туру Конкурсу складалося таким чином, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх усіма учасниками і виявлення кожним досягнутого рівня знань, вмінь та професійної майстерності. Бездоганне виконання студентом – учасником конкурсу практичної навички максимально оцінювалося в 10 балів, з урахуванням правильної послідовності, з демонстрацією спілкування з пацієнтом, дезінфекції обладнання, обробки рук медсестри  та відмітки у медичній документації.

Конкурсантки, які набрали найвищі бали: Власова А, Алдокімова А.,   Бондаренко Т., Полоусова В. приймуть участь у третьому заключному етапі конкурсу для визначення переможця у березні 2019 року.