17 жовтня 2019 року на спортивних майданчиках ДЮСШ «Металург» селища Ківшарівка відбулися змагання з легкої атлетики за програмою міської Спартакіади з видів спорту серед учнів професійно-технічних закладів та студентів автотранспортного та медичного коледжів

Спортсмени змагалися у чотирьох видах програми: спринті  60 м. (дівчата) та 100 м. (юнаки), метанні  м’яча на дальність, стрибках у довжину та в естафеті 4 х 100 метрів.

В особистому заліку переможцями стали:

• спринт (60 м.) – Яна Сергієнко (гр.М-42);
  • метання на дальність – Наталія Стрельченко (гр. М-16);
  • стрибки у довжину – Богдана Доценко (гр.Ф-32);

Збірна команда дівчат коледжу у складі: Яни Сергієнко, Наталії Стрельченко, Дар’ї Верхотурової та Каріни Войченко перемогла в естафеті 4 х 100 м.

Серед юнаків призерами стали:

• метання на дальність – Олександр Гаврилюк (гр. М-42);
  • стрибки у довжину – Едуард Кіріченко (гр.М-41);

У загальнокомандному заліку за всіма видами програми змагань перемогла збірна команда КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» (69 балів), на другому місці – студенти Куп’янського автотранспортного коледжу  (61 бал),  замкнула трійку призерів команда Куп’янського регіонального центру професійної освіти  (56 балів). Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та кубком відділу молоді та спорту управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради.