13 листопада 2018 року у приміщенні міського парку культури і відпочинку відбулися змагання з шахів та шашок за програмою міської Спартакіади 2018-2019 навчального року серед команд професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста.

Перед початком змагань з вітальним словом до спортсменів звернувся начальник відділу фізичної культури та спорту Сергій Чудопал, який від імені міської влади привітав учасників змагань, побажав їм чесної та безкомпромісної боротьби. Головний суддя турніру Валерій Григорович Триполкін нагадав правила та нюанси ігор, познайомив спортсменів із системою їх проведення.

Першими до фінішу підійшли шашисти. Наш коледж представляли: Микола Марчук – гр. Ф-12, який посів І місце (ІІ дошка), Мірошниченко Євген – гр. М-32, який посів І місце (І дошка), Єлага Ірина – гр. Ф-31 , яка посіла ІІ місце, серед дівчат. В загальнокомандному заліку з шашок наші студенти посіли І місце.

В команді з шахів приймали участь: Канцедал Михайло – гр. Ф-41, який посів ІІІ місце (І дошка),Калінін Андрій – гр. Ф-21, який посів ІІ місце (ІІ дошка), Каніщева Наталя –гр.Ф-42, яка посіла І місце серед дівчат. В загальнокомандному заліку з шахів наші студенти посіли ІІ місце. По закінченню змагань команди,які посіли перші місця, були нагороджені кубками, медалями і грамотами, переможці в особистому заліку також були нагороджені медалями та грамотами відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської.