КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

Банзюк Тетяна Володимирівна

 

Голова циклової комісії науково-дослідницької та гурткової роботи

 

спеціаліст І категорії

Склад комісії :

 

Банзюк Тетяна Володимирівна - спеціаліст І категорії, викладач біології, керівник гуртка "Цікава біологія";

Баско Ярослав Федорович - спеціаліст І категорії, викладач дисциплін "Хірургія", "Анестезіологія і реаніматологія", керівник гуртка "Парацельс";

Білик Наталя Генадіївна - спеціаліст І категорії, викладач дисципліни "Медсестринство в педіатрії", керівник гуртка "Растішка";

Жирова Світлана Станіславівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач зарубіжної літератури, керівник гуртка "Діловод";

Зайцев Володимир Олексійович - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін "Анатомія людини", "Фізіологія", "Ріст і розвиток людини", "Патоморфологія та патофізіологія", керівник гуртка "Пізнай себе";

Козир Ганна Володимирівна - спеціаліст вищої категорії,  викладач фізичної культури, керівник гуртка "Здоров҆я-Я";

Луценко Наталія Миколаївна - кандидат медичних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін " Акушерство", "Медсестринство в акушерстві", "Анестезіологія і реаніматологія", керівник гуртка "Здоров҆я дівчинки, дівчини, жінки …";

Марченко Андрій Олександрович – викладач дисциплін "Внутрішня медицина", "Сімейна медицина", "Невідкладні стани у внутрішній медицині", керівник гуртка "Рятівник";

Мозгова Марина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач хімії, керівник гуртка "Цікава біохімія";

Ніколенко Ірина Вікторівна – спеціаліст ІІ категорії,  викладач дисциплін "Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка", "Основи медсестринства", керівник гуртка "Милосердя";

Пітух Олена Олександрівна – спеціаліст І категорії,викладач дисципліни "Фармакологія та медична рецептура", керівник гуртка "Фармаколог";

Поєдинцева Лариса Леонідівна – спеціаліст І категорії, викладач Всесвітньої історії та людина і світ, керівник гуртка "Істина крізь віки";

Позігун Світлана Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач біології, керівник гуртка "Світ під мікроскопом";

Прус Ірина Володимирівна – спеціаліст І категорії, викладач іноземної мови, зарубіжної літератури, керівник гуртка "Get in Touch";

Ратушна Світлана Вячеславівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, магістр управління навчальним закладом, викладач математики, керівник гуртка "Інтеграл";

Семикіна Наталя Олександрівна – спеціаліст вищої категорії,  викладач дисциплін "Медична та соціальна реабілітація" "Основи охорони праці та охорона праці в галузі", керівник гуртка "Реабілітолог";

Ситник Катерина Георгіївна – спеціаліст І категорії, викладач української мови, української літератури, керівник гуртка "Українознавець";

Старостенко Валентина Василівна – спеціаліст І категорії,  викладач дисципліни "Медсестринство  у внутрішній медицині", керівник гуртка "Терапевт";

Степанов Олександр Володимирович – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін "Оториноларингологія", "Медсестринство в оториноларингології", "Офтальмології", "Медсестринство в офтальмології", "ВМП та медицина НС", керівник гуртка "Добрий зір";

Шаповал Маргарита Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач історії України та людина і світ, керівник гуртка "Правознавець";

Яксманецька Рита Валентинівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач інформатики та фізики, керівник гуртка "Паскаль".

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"