КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

У коледжі стартував VIII Міжнародний мовно-літературний

конкурс ім. Тараса Шевченка

 

 У листопаді в Куп'янському медичному коледжі ім.Марії Шкарлетової розпочався  VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка.

 Уже традиційно щороку в листопаді у коледжі відбувається мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка. Мета конкурсу — сприяти піднесенню престижу української мови  і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю та вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня — Тараса Григоровича Шевченка.

 Творчі роботи учасників виявили небайдуже ставлення студентів до патріатизму, українських традицій та віри у щасливе майбуття Української Держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

 Дякуємо усім учасникіам конкурсу за знання творчості Шевченка та вітаємо переможців: Борисенко Павліну (гр. Ф-21) — I місце,

                       Полоусову Валерію (гр. М-21) — II місце,

                       Білу Валерію (гр. Ф-22) — III місце. Бажаємо усім учасникам конкурсу подальших успіхів у вивченні української мови та національної культури.

 

 

 

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"