КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

Сьогодні у гуртожитку коледжу проживає 160 студенів різних курсів фельдшерсько-акушерського та медсестринського відділень. У позанавчальний період вони мають можливість жити звичайним домашнім життям: готувати їжу, прати, прибирати, готуватися до занять на наступний день, брати участь у художній самодіяльності та у спортивному житті коледжу. Саме зараз такий віковий період, коли починаєш розуміти, що таке справжня дружба і зрада, щирість і «підробка». Прожиті у порозумінні три-чотири роки студентського життя в одній кімнаті не забудуться ніколи. У гуртожитку діє Студентська рада. Самоврядування сприяє більш ефективній виховній роботі  серед студентів і залученню їх до здорового способу життя.

Умови для проживання студентів у гуртожитку покращуються з кожним роком. У плановому порядку проводяться ремонтні роботи у кімнатах, блоках, на поверхах.

На 4-ому поверсі для студентів – кімната відпочинку, де є телевізор і м’які та тверді меблі. Тут можна переглянути телепередачі, провести цікаві бесіди або просто підготуватися до занять на наступний день (із своїми підручниками, конспектами, ноутбуками).

На кожному поверсі є кухні з електроплитами і мікрохвильовими печами. Гаряча вода для миття посуду  цілодобово нагрівається бойлерами. Сантехнік, столяр та електрик при потребі завжди прийдуть на допомогу студентам.

За дотриманням правил техніки безпеки студентами стежать не тільки завідувач гуртожитку та вихователь, а й головний інженер з техніки безпеки і представник служби МНС у коледжі.

Кожного тижня у гуртожитку проходять рейди перевірки чистоти і порядку. До складу комісії входить один представник адміністрації, технічний представник, фельдшер, вихователь, завідувач гуртожитку і староста поверху.

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"