КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"
contador de visitas счетчик посещений
Директор
Олег Миколайович Брянцев
Річний звіт директора

На базі 9 класів

На базі 11 класів

Сестра медична

Фельдшер


    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва
Українська мова Біологія Конкурсний бал Спеціальні
  умови прийому
Список вступників, рекомендованих до зарахування
  за державним або регіональним замовленням
За квотами
1 Нестаренко Ангеліна Сергіївна 04.07.2018 9,5 6,8 6,3 22,6 Дитина-сирота
2 Сподіна
  Анастасія Романівна
02.07.2018 9,2 6,5 5,8 21,5 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
3 Чоломбитько
  Олександра Аріфівна
03.07.2018 8,6 4,5 4 17,1 Дитина-сирота
За конкурсом
4 Колій Юлія
  Олександрівна
09.07.2018 10,2 9,3 6,5 26
5 Сівтунова
  Вероніка Олександрівна
09.07.2018 10,4 7,5 6,8 24,7
6 Кононенко
  Єлизавета Романівна
02.07.2018 10,6 з 7,3 17,9
7 Петренко Альона
  Андріївна
03.07.2018 10,4 6 7,8 24,2
8 Темна Єлизавета
  Олександрівна
09.07.2018 10,8 7 6 23,8
9 Верхотурова
  Дар'я Юріївна
02.07.2018 10,1 7 6,3 23,4
10 Канцедал
  Віолетта Володимирівна
10.07.2018 9,2 7,5 6,3 23
11 Дєдусенко-Демененко
  Валерія Євгеніївна
02.07.2018 9,9 7 6 22,9
12 Степанова Ніна
  Вадимівна
03.07.2018 7,1 7,8 8 22,9
13 Куценко Вікторія
  Віталіївна
13.07.2018 8,4 7,3 7 22,7
14 Лобанова Карина
  Сергіївна
09.07.2018 9,3 6,8 6,3 22,4
15 Василенко Євген
  Володимирович
06.07.2018 9,1 7 6,3 22,4
16 Чумєйко Микола
  Олексійович
13.07.2018 5,1 8,3 9 22,4
17 Чугунова
  Олександра Володимирівна
02.07.2018 9,1 5,8 7,3 22,2
18 Тараненко Данило
  Сергійович
11.07.2018 6,6 7 8,5 22,1
19 Малій Каріна
  Олександрівна
10.07.2018 9,6 6,8 4,3 20,7 Дитина
  інвалід віком до 18 років
20 Мерзлікіна
  Віталіна Олександрівна
10.07.2018 9,1 5,5 5,5 20,1
21 Семеєва Юлія
  Віталіївна
04.07.2018 7,9 6,8 5 19,7
22 Крюкова Вероніка
  Іванівна
10.07.2018 7,9 4 6,8 18,7
23 Пономаренко
  Поліна Володимирівна
03.07.2018 7,7 5 5,5 18,2 Дитина
  інвалід віком до 18 років
24 Круподьор
  Катерина Андріївна
03.07.2018 8,5 5 4,5 18
25 Воронкова
  Анастасія Дмитрівна
09.07.2018 7,9 4,5 5,3 17,7
26 Щербан
  Олександр Васильович
14.07.2018 7,3 4 6,3 17,6
27 Трикущенко
  Катерина Миколаївна
11.07.2018 8,4 4,3 4,5 17,2
28 Куцевалова
  Олександра Сергіївна
03.07.2018 6,7 6,5 4 17,2 Дитина
  особи, визнана участником бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої
  статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх
  соціального захисту"
29 Смирнова Марина
  Анатоліївна
13.07.2018 7,8 4,8 4,3 16,9 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
30 Головльова
  Валерія Василівна
03.07.2018 7,3 4,8 4,8 16,9
31 Андрущенко
  Дмитро Романович
10.07.2018 7,3 4,5 4,8 16,6
32 Корявцева Марина
  Аркадіївна
12.07.2018 6,1 4,8 4,5 15,4
33 Ісмаілов Рустам
  Бахтійорович
12.07.2018 5,9 5 4,3 15,2 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
34 Гуденко Артур
  Миколайович
12.07.2018 5,5 5 4,5 15 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
35 Нєєлова Владлена
  Сергіївна
10.07.2018 6,3 4 4,3 14,6
36 Кожурін Роман
  Леонідович
12.07.2018 5,2 5 4,3 14,5 Дитина-сирота
37 Хоша Вероніка
  Юріївна
11.07.2018 5,6 4,5 4 14,1

    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва
Українська мова Біологія Конкурсний бал Спеціальні
  умови на здобуття ОКР молодшого спеціаліста за державним або регіональним
  замовленням
Список вступників, рекомендованих до зарахування
  за державним або регіональним замовленням
За квотами
1 Водолажський Олександр Віталійович 11.07.2018 8,2 5,5 6,3 20 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
2 Дзюбанова Анастасія Анатоліївна 13.07.2018 6,4 4,3 6 16,7 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
За конкурсом
3 Марчук Михайло
  Артемович
09.07.2018 10,9 9,5 9 29,4
4 Пурій Богдана
  Юріївна
02.07.2018 10,7 9,3 9 29
5 Швецова Валерія
  Василівна
10.07.2018 11 7,5 7,5 26
6 Кузніцова
  Віолета Юріївна
04.07.2018 9,8 7 8,5 25,3
7 Стельмах Аліна
  Дмитрівна
02.07.2018 9,5 8 7,5 25
8 Хаустов Олексій
  Андрійович
03.07.2018 10,5 7 7,3 24,8
9 Алферова Ксенія
  Юріївна
05.07.2018 9,1 8 7,5 24,6
10 Кизим Інна
  Валеріївна
10.07.2018 9,7 7,8 7 24,5
11 Будаєва Анна
  Володимирівна
14.07.2018 9,6 7,5 7,3 24,4
12 Бірічев Дмитро
  Юрійович
14.07.2018 9,3 7,8 7,3 24,4 Дитина
  інвалід віком до 18 років
13 Сабада Ірина
  Олександрівна
03.07.2018 9,5 7,5 7,3 24,3
14 Михайлова
  Анастасія Андріївна
03.07.2018 7,5 7,8 9 24,3
15 Кисельова
  Анастасія Володимирівна
06.07.2018 9,9 6,5 7,8 24,2
16 Заярна Діана
  Олександрівна
10.07.2018 9,4 7,3 7,5 24,2
17 Кузніченко Ірина
  Максимівна
10.07.2018 7,4 8,3 8,5 24,2
18 Грищенко Дар'я
  Михайлівна
02.07.2018 8,5 7,3 8,3 24,1
19 Третяк Єлизавета
  Олександрівна
03.07.2018 9,8 8 5,8 23,6
20 Сорокін Максим
  Олексійович
02.07.2018 8,7 8,5 4,3 21,5
21 Удовік Валерія
  Валеріївна
03.07.2018 8,9 6,8 4,8 20,5
22 Негодіна Євгенія
  Сергіївна
04.07.2018 8,4 5,5 6,5 20,4 Дитина інвалід
  віком до 18 років
23 Писана Марія
  Василівна
03.07.2018 9,5 4 6,8 20,3
24 Лісняк
  Тихон Олексійович
10.07.2018 8,8 4,3 5,5 18,6
25 Дзюба Рімма Олегівна 04.07.2018 7 4,8 6,8 18,6
26 Бугайова Марина
  Олександрівна
10.07.2018 9 4,5 4,8 18,3
27 Миронова
  Єлизавета Сергіївна
14.07.2018 5,6 5,5 7 18,1
28 Крилевська
  Катерина Андріївна
03.07.2018 7,7 5,8 4,5 18
29 Буряк Єлизавета
  Павлівна
14.07.2018 7,2 5,5 5,3 18
30 Догадайло Артур Вадимович 13.07.2018 5,9 5,8 6,3 18 Дитина
  інвалід віком до 18 років
31 Дібровенко Євген
  Олександрович
13.07.2018 7,7 5,5 4,5 17,7
32 Пігулевська
  Дар'я Денисівна
02.07.2018 7,6 4,5 5,5 17,6
33 Дамірова Вікторія
  Сергіївна
13.07.2018 6 4,8 6,8 17,6
34 Істомін
  Євгеній Григорович
02.07.2018 5,1 5,3 7 17,4
35 Таран
  Дар'я Олександрівна
02.07.2018 7,8 4,3 5 17,1
36 Мартиненко Дар'я
  Павлівна
05.07.2018 8 5 4 17
37 Тесленко Аліна
  Сергіївна
02.07.2018 8,3 4 4,3 16,6
Список вступників, рекомендованих до зарахування
  за кошти фізичних та юридичних осіб
38 Потьомка Євгеній
  Миколайович
03.07.2018 6,2 4,5 5,5 16,2

    пп
ПІБ абітурієнта Середній бал
  атестату
Конкурсний бал Спеціальні
  умови прийому
Список вступників, рекомендованих до зарахування
  за державним або регіональним замовленням
За квотами
1 Чайка Тетяна Ігорівна 7,7 434 Дитина
  позбавлена батьківського піклуванням
За конкурсом
2 Дзюба Тетяна
  Сергіївна
10,1 545
3 Гончарова Вікторія
  Геннадіївна
10,3 534
4 Шапар Аліна
  Костянтинівна
9,2 524
5 Токар Світлана
  Василівна
10 521
6 Дряпочка Карина
  Віталіївна
8,6 504
7 Герман Анна Сергіївна 8 503
8 Жирнова Альона
  Анатоліївна
8,8 496
9 Приходько Олександра
  Вікторівна
9,8 490
10 Ляхова Аміна
  Олександрівна
9,3 484
11 Зеленевич Вікторія
  Василівна
9,3 479
12 Звягінцева Ганна
  Дмитрівна
10 476
13 Красінська Аліна
  Миколаївна
9,1 475
14 Нікопоренко Дар`я
  Сергіївна
8,8 474
15 Сіренко Катерина
  Віталіївна
8,6 465
Список вступників, рекомендованих до зарахування
  за кошти фізичних та юридичних осіб
16 Семененко Яна
  Дмитрівна
7,8 458
17 Трохимець Артем
  Вікторович
8 456
18 Сковороднікова Лілія
  Євгеніївна
7,5 456
19 Ісаєва Марина
  Тофіковна
8,7 451
20 Карташева Олена
  Олександрівна
7,9 450
21 Зеленська Ганна
  Василівна
8,7 448
22 Павлов Сергій
  Володимирович
7,5 437
23 Саєнко Валерія
  Сергіївна
8,6 432
24 Жидкова Юлія Петрівна 8,4 432
25 Величко Олександра
  Василівна
8,2 423
26 Білоцерківська
  Світлана Анатоліївна
8,9 421
27 Мохницька Анна
  Анатоліївна
8 421
28 Заялова Мері
  Борисівна
7,9 420
29 Злаговану Катерина
  Романівна
7,4 419
30 Кузнєцова Анастасія
  Олегівна
5,6 419
31 Журавльова Єлизавета
  Володимирівна
8,5 417
32 Власова Марина
  Сергіївна
7,5 413
33 Ільченко Світлана
  Валентинівна
6,3 412
34 Федорова Дарина
  Сергіївна
8,6 410
35 Гавриленко Наталія
  Андріївна
7,5 409
36 Котелко Крістіна
  Іванівна
8,2 398
37 Удовік Діана
  Сергіївна
7,5 398
38 Лафета Юлія Василівна 6,1 398
39 Бойчук Анна
  Миколаївна
7 397
40 Беспала Дар`я
  Володимирівна
8,8 396
41 Петрук Валерія
  Віталіївна
6,2 394
42 Мороз Тетяна
  Артемівна
6,8 392
43 Гунько Наталія
  Миколаївна
7,4 389
44 Гелун Олеся Юріївна 7,4 385
45 Недозім Альбіна
  Віталіївна
7,7 383
46 Покотілова Марія
  Андріївна
7,3 371
47 Гасимова Ламан
  Абулфат КИЗИ
5,1 345