КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

 

Гуртожиток медколеджу

З 1981 р. У Куп’янському медичному училищі (така назва навчального закладу була до 2003 р. перед наданням статусу коледжу) вводиться в дію новий 4-поверховий навчальний корпус і приміщення для гуртожитку в 5 поверхів. З цього часу й починає свій відлік життя гуртожитку. На сьогодні більше 20

років поспіль на посаді вихователя гуртожитку працює Микола Карпович Лотник. З 1 листопада 2017 р. завідувач гуртожитку – Ольга Іванівна Тищенко. Цілодобово позмінно несуть вахту вахтери: Яснолобова Ольга Миколаївна, Іщенко Тамара Андріївна, Прокопенко Ніна Василівна і  Воронькова Ніна Миколаївна.

Зараз на 3 – 5 поверхах у гуртожитку медичного коледжу проживає 175 студентів різних курсів – юнаки і дівчата. У блоках – по 2 кімнати (маленька та велика).

     З січня 2017 р. в гуртожитку коледжу проводяться ремонтні роботи з благоустрою кімнат.

     Ремонт зроблено на кухнях усіх поверхів: замінено каналізаційні і водопостачальні системи, встановлено мікрохвильові печі, покрито стіни і стелю пластиком, постелено лінолеум на підлозі, встановлено нержавіючі раковини і електроводонагрівачі.

    На початок нового 2017 – 2018 навчального року повністю в усіх кімнатах 5-ого поверху і в чотирьох кімнатах 4-ого поверху встановлено бойлери, нові санвузли, зроблено капітальний ремонт у душових кімнатах, проведено заміну сантехнічного обладнання.

Також у гуртожитку і на двох поверхах навчального корпусу п’ятиповерхової будівлі коледжу проведено повну заміну опалювальної системи і усіх вікон (встановлено 126 металопластикових пакетів). У шести кімнатах гуртожитку повністю замінено лінолеум на новий.

На 3-ому поверсі і в 6-ти кімнатах 4-ого поверху є холодна вода, а гаряча подається за встановленим графіком.

На 5-ому поверсі є кімната-сушилка, щоб була можливість висушити випраний одяг, білизну тим, хто проживає у гуртожитку. Для проведення дозвілля студентів на 4-ому поверсі є кімната відпочинку.

У гуртожитку діє студентська рада, на кожному поверсі обраний староста. Один раз на місяць проходить конкурс-огляд на кращу кімнату поверху та гуртожитку.

У листопаді кращими кімнатами поверхів визнані такі:

3-ій поверх : 36 м (Ігор Коновалов і Леонід Голик) і 30 в (Марія Абраменко, Анастасія Семенцова, Інна Герман, Карина Плахотіна);

4-ий поверх: 40 м (Євген Мірошниченко, Геннадій Тарасов) і 42 в (Вікторія Кисла, Анастасія Довга, Юлія Коротка, Вікторія Севостьянова);

5-ий поверх: 54 м (Олена Кам’янська, Аліна Натарова) і 58 в (Юлія Дорошенко, Анна Котова, Марина Карпінська).

Кращими кімнатами гуртожитку визнані 36 м і 30 в.

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"